SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: I,BODYBUILDER na UNIVERSAL''u by sLs (czesc 1 z 2) - pods.str. 52!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łoo dobra klata!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nareszcie jeden z najlpeszych seriali powrocil




tak samo dobrze zapowiada sie ten serial

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
O qwa, byłem przekonany że dopiero w październiku Dex wraca !!!!!!!!!!!!
Aaaaa, super, jutro obejrzę pierwszy odcinek. Musze powiedzieć, że poprzednia seria skończyła się MEGA zaskakująco. Będzie brakowało Rity w nowym sezonie, a dex pewnie oszaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
juz 'kupilem'

- czekam na napisy tylko

nie ogladalem wczesniej poprzednie serie - w trakcie emisji
ale szukalem swego czasu dobrych seriali i trafilem na Dexter'a
i poszly 3 serie pod rzad - kilka odcinkow/dzien - wciaga niesamowicie

dobre jeszcze ostatnimi czasy Lie To me,FlashForward,Band of Brothers,Life (ten sam glowny aktor),Luther,Pillars of the earth,Spartacus - te byly rewelacyjne

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
A True Blood ? Też wy***isty. I The Tudors mega nas wciągnęło z żonką... Za***iście przenosi w tamte czasy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jakos nie moge sie przekonac do True blood - ogladnolem chyba ze 2 odcinki Vampire Diaries i nie za specjalny
a tu i tam wampiry - wiec myslalem ze podobne - z reszta Twigliht - oprocz pierwszej czesci - reszta padaka

Tudors az 4 sezony wiec sporo ale tylko po8-10odcinkow

mowisz ze warto?
moja niunia tez lubi takie kostiumowe filmy/seriale - nie mogla sie doczekac Pillar'ow - a sciagam filmy pod nia - noty ma dobre wiec pewnie 'kupie'


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-09-27 23:11:38

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie misisz kupować. Jak masz szybki net, to Ci udostępnie. Gwarantuję, że wciąga qrewsko, za***isty serial.

Vampire Diares a True Blood to ZUPEŁNIE inne seriale. TB jest wy***any w kosmos !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a Ty skad masz - za piracenie idzie sie do kicia


pisz ze 'kupujesz'
ja tez kupuje - bo internet za free nie mam - wiec w pewnym sensie tez kupilem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Heh, no kupiłem, a w celach promocyjnych mam prawo udostępniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
dexa ktora seria?? Rita niezyje to chyba byla 4 seria nie?? za duzo seriali pogubielm sie
lie to me fajne ale pozniej juz sie robi nudne po chyba 3ciej seri ciagle to samo
kupic chcem jakis serial ale nie wiem jaki

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobre połączenie.?

Następny temat

dawkowanie i rozkład w ciągu dnia

WHEY premium