SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: I,BODYBUILDER na UNIVERSAL''u by sLs (czesc 1 z 2) - pods.str. 52!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
No oby, ale ja bym i tak im nie ufał, pewnie ta panierka ma fatu jakiegoś syfnego sporo.

Nie lepiej kupić rybę, opanierować np w zmielonych orzechach i do pieca? Bez zbędnego fatu, fat z orzechó, bez węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
si

ale za 1€ nie kupie nawet 100g ryby


tutaj to firma jest jedna z pewniejszych - nie wiem czy w PL jest - ale tutaj górna pólka jesli chodzi o mrozonki
co jest w srodku tez idzie poznac - czy mielonka czy nie - a to nie byla mielonka

fatu ma malo - ale wegli fhooi - tyle co bialka - waga panierki=waga ryby (albo nawet i wiecej)

kupilem kiedys jedno opakowanie na sprobe - okazalo sie ze jest jak jest - wiec kupilem kilka na zapas - na takie dni jak wtedy - gdy jest cug a nie ma co jesc


to ze pewniejsza jest surowa ryba - z resztra jak kazde surowe miecho niz taka forma gdzie dotykal ja czlowiek (obrabial jakos) - jest niezaprzeczalne

ale tak jak napisalem - cena/ilosc przewazylo ze kupilem to


yol

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205




dzien ze srednimi weglami -> na poziomie 2,0g ->178g

Dietka




Sniadanie:






Jaja kurze całe 240g
Warzywa
keczup 20ml
Słonecznik, nasiona 30g
Oliwa 20ml

0-3 4k.


II posilek:
Mleko lowfat 100ml
Lean dessert (porcja)
owsiane 50g
Siemie lniane 20g


PARAWORKOUT:
-30min = shock + ATP
-10min = baton 1/2
podczas = INTRA AID
+15min = Torrent 70% + Mono 5g + Ananas 100g
+45min = Izolat 50g

Obiad:






makaron 20g
Mięso z piersi kurczaka 175g
Warzywa


Kolacja:



Mięso z piersi kurczaka 175g
Warzywa
keczup 20ml

Flaxseed 10ml
Maslo Panda 20g


Na noc:
Białko z prochu 50g
Mleko lowfat 100g
Orzechy włoskie 40g
Oliwa z oliwek 20ml

0-3 4k



TRENING:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Wiadomo że napakują panierki dużo bo ten syf tani a ryby jak na lekarstwo

Ja właśnie piekę pange w piecu, raz na czas można pangę zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

i Ty mi tu moraly prawisz o panierce

hehehe - mam nadzieje ze czytales o pandze!?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mintaj jest ekstra rybka polecam, panga trochę jak kartka papieru smakuje a mintaja az czuć tranem

Panda z dżungli dobra szama

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-09-15 19:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
losoś,dorsz,morszczuk,
pstrąg-ale z dostepnosacia lipa - ulubione

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
łosos gdyby nie te osci byłby spoko
Morszczuka jeszcze nie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
cos jak dorsz - albo bardziej 'ciapiasty/galerowaty'
jesli losoś dobrze ofiletowany to i osci jak na lekarstwo
rewelka jest wedzony

a pstraga jadlem w sumie kilka razy i gdzies w jakis knajpach wiec podeszedl mi rewelacyjnie
sam nie robilem nigdy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Właśnie zrobiłem z przepisu sfd masowe drożdżówki z serem. 3 mają jakieś 30g białka i 70g węgli z mąki razowej. Jak smakują to zobaczy się

Niebawem napiekę takich z 30, do środka napakuję mięcha (zmielę łopatkę wieprzową) i będzie ogień




Co do pangi to wiem że to lipa, ostatnio jadłem chyba z 3 miesiące temu. Mintaj śmierdzi i się kurczy jak jajka na wietrze, morszczuk dobry, pstrąg też, dorsz, ale cena, trzeba promo wychaczyć bo bez promo to można mieć 2.5kg cyca w cenie 1kg dorsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobre połączenie.?

Następny temat

dawkowanie i rozkład w ciągu dnia

WHEY premium