W ciągu ostatnich kilku lat Internetowe serwisy randkowe stały się bardzo popularne. Aplikacje mobilne takie jak Tinder pomagają wielu ludziom znaleźć drugą połówkę lub towarzysza czy towarzyszkę do wspólnego spędzania czasu.

Jednak do tej pory społeczność ludzi ze świata fitnessu i kulturystyki nie miała własnego portalu randkowego. Mamy więc dobrą wiadomość dla osób szukających umięśnionych panów i wysportowanych pań. Stworzono nową platformę o nazwie "Bodybuilder Chat City", która ma pomóc osobom ze świata kulturystyki i fitnessu połączyć się ze sobą. Można na niej wysyłać prywatne wiadomości, włączyć video chat, podzielić się wskazówkami dotyczącymi treningu i nie tylko … Możesz podobnie jak na Facebooku stworzyć swój własny kanał, aby udostępniać go innym.

Nie tak jak na Tinderze, gdzie piszesz kilka zdań o sobie, wstawiasz zdjęcia i zaczynasz przesuwać w lewo lub w prawo w poszukiwaniu idealnego partnera.

Oto kilka zdań, które znaleźliśmy, próbując zachęcić Cię do zarejestrowania się na ich stronie:

"Ile razy chciałeś rozmawiać z ludźmi, którzy doceniają te same rzeczy, które robisz - ludzie, którzy wiedzą, jak ćwiczyć?"

"Zwykle, biorąc pod uwagę twój intensywny tryb życia i wypracowując tak wiele, nigdy nie miałeś okazji, aby po prostu spędzić czas rozmawiając z ludźmi takimi jak ty.

Teraz masz okazję spotkać się z entuzjastami fitnessu z całego świata! Możesz nawet podzielić się wskazówkami i motywacją, aby uzyskać jak najlepsze ciało i wyniki! "

Z tego co zauważyliśmy, strona nie cieszy się jeszcze dużym zainteresowaniem. Ponieważ coraz więcej osób zaczyna doceniać wysportowane sylwetki i ich niewiarygodne kształty, jesteśmy pewni, że strona Bodybuilder Chat City nabierze rozpędu.

Źródło: https://spotmebro.com/news/bodybuilder-chat-city-online-dating-service-bodybuilders/

Komentarze (1)
domosos

Czego to ludzie nie wymyślą.

0