SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125027

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
I uzywaly Anty-Tank Ihahaha weapon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
krisss_zaw
Kuro
Nie epatuj Ty mi tu bohaterszczyzną.
Nie wiesz, że szarżowaliśmy z szabelkami na czołgi?


podczas tej rzekomej "szarży z szabelkami na czołgi" faktycznie zniszczono 2 czołgi


Zapewne masz racje. Z tego wrażenia jedne kierowca się spękał, źle skręcił i wjechał w kolegę.

Ja się kolegi słowaka spytałem o zdjęcia. Żeby mi pokazał dowody. I dyskusja się skończyła.

Zresztą zawsze mam takie dwa argumenty. Że niemcy posyłali dzieci do walki. Czy to nie jest oburzające?
I żeby dali zdjęcia. Tych szarż.

Są zdjęcia np. niemców na rowerach we francji.

Kto by pomyślał - potężny wehmarcht i rowery.

I niemcy też mieli kawalerię.
Dziwne nieprawda? Człowiek myśli o nazistach to tylko tygrysy i pantery. A tu niemiecka kawaleria... A na co oni szarżowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Na pobliski bar szarzowali. Nie nudz Kuro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
w volksthurrmie byli nawet emeryci.dzieci z panzeraustami ukryte w lejach popełniały samobójstwa wysadzajac przejezdzające nad nimi ruskie czołgi ale co to kogo interesuje ze gimnazjaliści walczyli we lwowie o Polskę

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Pika - Orlęta to byli ochotnicy. Ochotnicy. To duża różnica. Wbrew pozorom.

A w 45 r. rzucać dzieci pod t34.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No zresztą co tam.

Przypomnę dla kronikarskiego obowiązku - albo poinformuję niedoinformowanych- że z tematów politycznych to dziasiaj powinniśmy oburzać się słowami L.Wałęsy. Bardzo obraził on postępową część społeczeństwa.

A nie jakieś tam upiory wygrzebywać z szafy. Powszechnie wiadomo na całym świecie, że myśmy z szblami szarżowali na niemieckie czołgi w kampanii wrześniowej.

I należy się cieszyć, że zagranica podkreśla fakt niemiecckości tych czołgów. A nie rozmywa treść w nijakim określeniu "nazistowskie czołgi".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
hm po czesci to tez byli ochotnicy,dzieci z wizją kacapskicch gwałtów na matkach i siostrach i z wypranym mózgiem dlanas teraz oczywiście takie nastawienie do smierci to coś nie pojetego bo zyjemy w innych czasach z innym nastawieniem i ktos teraz nie kumaty powiedział by ze jestem j**anym naziolem itd ale ptrzac oczami tamtych czasów te dzieci pod t34 walczyły o swoje rodziny i kraj nie pojmójąc pewnie do końca smierci



swiadkami kacapskich gwaltów była moja rodzina w tczewie.całkiem wyzwoleńcza armia to była


młoda stara czy mały chłopiec potwór nie potwór byle miał otwór

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-02 23:05:33

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-02 23:06:23

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro mnie dość oburza to co wałensa zrobił z Polską. gdyby chłopy które go tak popierały wiedzieli jaki zgotują solidaruchy los naszej Ojczyźnie to by wyłapał po liściu od każdego i wrócił do stoczni (może nawet motorówką "przez płot") wózki pod ładowarkę podpinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
solidarnosc walcząca zniszczona przez solidarnośc bolkową.to tak samo jak porównywanie obecnego psl2 do prawowitego psl

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pika wiesz co mam na myśli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

forma lato