SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123607

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na debiuty poto zeby sie pokazać.zresztą mam pzkfiz pod nosem w sopocie.myslałem na powaznie by zajmowac sie kulturystyką i miałem kiedys produkowac sprzet sportowy ale pewna firma sie wycofała bo ogarneli p***e ze to sie im nie sprzeda(albo typ nie ugadał nie dogadał.rzucił pomysł i zdechło)a dzis budziłem sie 2 godziny jak na kacu przez te j**ane zatoki.musze swoją lekarke pognebić zeby mi kumato wytłumaczyła ze sie nie przekrece jak zaczne ćwiczyć

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co masz z zatokami? mi kiedyś lekarz dął takie krople że z nosa leciało jak z kranu, nawet końca kuracji nie wytrzymałem bo miałem dość stania z chustką przy nosie (a robiłem przy jedzeniu ), ale zatoki przeczyściło konkretnie, nawet się nie spodziewałem że tyle tam zalega tego śluzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczumba
na debiuty poto zeby sie pokazać.


zacznij nakręcać filmiki jak testowiron - chłop się pokazał od najlepszej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
z zatokami mam polipy do wyciecia w październiku.średniowiecze angielkie nie znało na to lekarstw i dla nich z polipami w nosie byłem calkowicie zdrowy

no filmika moge nagrac,jak dopadne testozwisa.a swiat jest bardzo mały

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczumba
z zatokami mam polipy do wyciecia w październiku.średniowiecze angielkie nie znało na to lekarstw i dla nich z polipami w nosie byłem calkowicie zdrowy

no filmika moge nagrac,jak dopadne testozwisa.a swiat jest bardzo mały



leyusa się bałeś jak Ci solo zaproponował, a testo jest chyba większy od leyusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Siemka co tam

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łoooooo zanett, Ty żyjesz? Jak było w górach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Dzieci mi pochorowy masakra ale fajnie trochę nudno codziennie to samo ,co u ciebie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Co tam co tak pusto

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kazdy overtimy za 4ft napierdziela zeby za prad po zimie zaplacic

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium