SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123575

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja też.czysta,czasem perfumy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
ja niestety co sobote sie uzeram z muzynkami bo mi na trening przychodzą o 8:00 i trzeba je troszke poganiac jak za starych dobrych czasów stado murzynów i pole bawelny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
hrhrhrhr

tak sobie rozmyslam ostatnio w jakim czasie wróce do formy i 50 na seryjke na bajca pójdzie




fantazja fantazja bo fantazja jest od tego aby bawic sie aby bawic sie na całego

Zmieniony przez - lord vader w dniu 2013-02-15 19:47:08

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-02-15 19:50:06

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie przychodzą mi powiadomki z sfd. To raz.

Dwa. Że nic ze spamu - a to już bardzo dziwne.

Trzy - odrabiam klasyki - Alternatywy 4. No i niezrównane "Kariera Nikodema Dyzmy". To jest absolutne mistrzostwo.

Co ciekawe - książka Mostowicza drewniana i sztywna na maks. Kto by pomyślał, że można wysmażyć takie arcydzieło???

I anegdota dzisiaj z pracy: Robie z kolegą (Polakiem, nota bene z tym, który mi pożyczył Dyzmę). I tłumacze mu co ma robić. On robi. ale się pomylił. Zchrzanił. Ja tłumaczę ponownie i dla żartu jadę Dyzmą:

" - I nie zadzieraj pan ze mną, bo to panie....pfrfrfr..... przegrana sprawa. No!!!"

Taki żarcik, sobie myślę.

A kolega mi się na to zaczyna gęsto tłumaczyć...Że to nie on, i wogóle, a chciał dobrze....

No!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na pohybel sk***ysynom!!powiadomki na poczte google dochodza po parunastu minutach.a na forum tez różnie.tez sie chyba zabiore za jakąś książulę oskarżona o antysemityzm

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do książek to wczoraj skończyłam "Życie seksualne Catherine M."

Całkiem miła pozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Ostatnio jechałem sobie kabaryną w Polskę.jako że nuda zawiało zacząłem się rozglądać po współpasażerach,pewna pani czytała ksiazkę Grzeczne dziewczynki sie nie bogacą.morał tej histori taki że















































do garów k***a a nie czytać bzdury i rozmyslać nad straconym zyciem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Chcecie dobrą ksiązke to polecam ,, Zapiski Oficera Armi Cerwonej " lałem pod siebie czytajac to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niestety nie mam rozbudowanej wyobraźni by rechotać czytajac książki.sfd to co innegoale polukam może ktos ma ze znajomych

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
jak cos to w pdf mam co nie co :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium