SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123648

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265
dopiero z tyry wrocilem, wiec pomyslalem ze cos skrobne

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie tylko ja przez anglia


kali byc kali widzieć kali uciec

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-04-11 22:42:13

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No nie bylo mnie troche to jak warezz przewidzial trafnie nie bylo komu odstraszac wiec pewnie macie tu teraz takie tlumy ze nawet nie tesknicie. JEstem pewny ze jak odszeldem to forumowiczow tu teraz miliony przyciagniete wspanialymi osobowosciami jakie sie tu obracja (pasowalem jak ulal :P)

W miedzy czasie wbilem lvl 30 w league of legends ( wpisuje jako pierwsze bo najwazniejsze co mi sie w zyciu zdarzylo)

zerwalem kontakty z praca permanentie i zaczalem aktywnie udzielac sie na grupie: https://www.facebook.com/1000000strongagainstwork?fref=ts
1 000 000 strong against work!!!



wiec kocham poniedzialki

Zdobrylem kolejne medale w BJJ ale tylko bronz wiec wstyd mi za moj slaby pre-k***a-formens wiec fotek nie wrzuce, co prawda to w no gi bylo co nie jest moja mocna strona ale nie ma wymowek, drugie moje zawody pierwsze bylo srebro mialo byc zloto, ale jak kazdy Polak "mialem pecha" jak spiew Big cyc :D (kto nie zna niech wpisze w youtube).

Zbudowalem to:




I to:




Wiec moge spiewac " don't cha wish your wind turbine was hawt like me" jak glosil napis na jednej (to byla vawt na hawt zabraklo miejsca zeby bazgrac).

No i ogolnie sie dzieje i dzialo to co sie dziac mialo, pracuje jeszcze mniej, studiuje jeszcze wiecej (40h/tyg na uczelni az przeginka), po weekendzie koncza mi sie ferie, na forexie nie gralem z braku czasu i checi (ale solidny plus byl jak gralem). Nie wiem co jeszcze napsiac bo jestem pewien ze nikogo to nie obchodzi co u mnie oprocz warezza z ktorym chodze na randki regularnie, nawet ma mi robote na zmywaku zalatwic jak mi sie zasilki skoncza czyli na 2054 :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
leyus
o komu odstraszac wiec pewnie macie tu teraz takie tlumy ze nawet nie tesknicie. JEstem pewny ze jak odszeldem to forumowiczow tu teraz miliony przyciagniete wspanialymi osobowosciami jakie sie tu obracja (pasowalem jak ulal :P)




żałosne to mizianie.

W złym stylu.

Widać od razu, że śledziłeś temat na bieżąco. A teraz masz czas, by odpisać? Ciekawe czemu... Wyyebali z uczelni? Tak?

No i zaczął się nowy rok podatkowy. Obcieli benefity i trzeba z buta uderzać. No może wkvrviwać i trzeba żale wyleać na forum.

No bo wiadomo - jak trzeba wybierać pomiezy ciderem a biletem na autobus to właściwie nie ma wybory. Lager Value tani, ale nie ma procentów...\

40 godzin na uczelni??? ha, ha ,ha. Ciężka sprawa. Zamiatać i czyścić kible przez tyle godzin to nie jest lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuro
leyus
o komu odstraszac wiec pewnie macie tu teraz takie tlumy ze nawet nie tesknicie. JEstem pewny ze jak odszeldem to forumowiczow tu teraz miliony przyciagniete wspanialymi osobowosciami jakie sie tu obracja (pasowalem jak ulal :P)




żałosne to mizianie.

W złym stylu.

Widać od razu, że śledziłeś temat na bieżąco. A teraz masz czas, by odpisać? Ciekawe czemu... Wyyebali z uczelni? Tak?

No i zaczął się nowy rok podatkowy. Obcieli benefity i trzeba z buta uderzać. No może wkvrviwać i trzeba żale wyleać na forum.

No bo wiadomo - jak trzeba wybierać pomiezy ciderem a biletem na autobus to właściwie nie ma wybory. Lager Value tani, ale nie ma procentów...\

40 godzin na uczelni??? ha, ha ,ha. Ciężka sprawa. Zamiatać i czyścić kible przez tyle godzin to nie jest lekko.



No prosze prosze widze ze macie nowego naczelnego trolla :D Kamien spadl mi z sercia bo juz sie balem ze niektorzy tutaj mieli za duzo spokoju :D

No ale zlapales mnie na goracym uczynku, codziennie czytalem wszystko co pisaliscie i po cichu sie 6 miesiecy smialem ze sie tak dziwujecie gdzie ja sie podzialem :D No i cwiczylem sile woli zeby nic nie pisac a czytac calymi godzinami. Dobra robota ze mnie tak rozpracowales detektywie Kuro!

Co do benefitow to pudlo, biore wiecej chyba niz bralem keidykolwiek w historii mojego pobytu w uk. Ale i tak za bilet bym nie placil bo jezdze z kolegami wiec jak wpada kanar to wp****** i uciekamy a nie tam jak lokalni posh placic za bilet raz mnie nawet zfilmowali jak jechalem:



akurat kolegow nie bylo to przeciez sam skakal nie bede nie? I tak kamera nie ujela ale niezle mu dupe skopalem. Film nie pokazuje calej prawdy.

A z tymi osobowosciami to Ci trzeba jak Sheldonowi sarcasm sign :D





No i cytat na dzis bo wiem ze cale to forum matmy nie lubi i nie uzywa:

"First of all, if you're leading your life in such a way that you never have to do math, congratulations, you are a donkey." Maddox

caly artykul tutaj:
http://thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=math

ale po angielsku wiec druga polowa forum ktora nie ma nic przeciwko matmie nie zrozumie....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o witaj leyus, fajnie że wrócileś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem że fajnie, witaj Mariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a nie przelogowałem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mialo byc z tego konta w dupe

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no wiem ze fajnie witaj Mariusz

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium