SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123642

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mariusz_1979
a wiesz czemu tak polaczki dają po sobie pojechać? bo myślą że UK jest jak PL, że coś powiesz i zwolnią z kopem w dupę. poza tym są leniwi żeby się języka uczyć i siedzą w pracy którą im w 2005 załatwił znajomy znajomego którego znajomy znał trochę angielski, i po 8 latach w obcym kraju jak kupują sajdera jak sklepowa zapyta: would you like receipt to zakrywają oczy, spuszczają głowę i uciekają ze sklepu


Z mojego doświadczenia to nie wynika z głupoty. Gorzej. To wynika z braku jaj....

To zresztą jest całe zjawisko. Brak jaj. Symptomatyczne.

Mimo całego bólu przepełniającego moje serce - nie mam żalu do Polek co chodzą z czarnymi, ciapakami czy kurdami.

Spójrz tylko na pisdę mariana z wąsami.....Co się tłumaczy, czy do dwóch minut może rozmawiać po polsku....





no ok. dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuro
Bardzo dobrze powiedziane.

Tylko to jest kwadratura koła. Praca cie wkurvia, bo za mało płacą. Ale masz za mało siana by się dokształcać.



Nie wiem jak jest w UK ale jak się dobrze ogarniesz i popytasz, to jest się w stanie za friko dokształcać. Ja chodzę na kurs holenderskiego i nie płacę ani eurocenta za to, jedyne na co się zgodziłam to to, że jeśli przerwę kurs z mojej własnej winy (czytaj lenistwa) to płacę karę 2000euro. A tak to kurs jest opłacany przez holenderski rząd...

Podobnie z uprawnieniami na wózek widłowy - okazało się w międzyczasie że dobrze by było, jakbym miała taki papier i firma wysyła mnie (również za free) latem tego roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265
natka, ja bym ci jeszcze proponowal zrobic uprawnienia na spawacza, imo bardzo ci sie przyda jak na widlaki robisz.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
w UK jak sie jest bezrobotnym to mozna zrobic za free kursy takie jak SIA czy CSCS. Jeszcze kilka tam maja. A co do Polaczkow, to od tygodnia pracuje w miejscu gdzie nie ma ani jednego- mozna by rzec "f*** yeah"

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
natka, ja bym ci jeszcze proponowal zrobic uprawnienia na spawacza, imo bardzo ci sie przyda jak na widlaki robisz.


Pomyślę nad tym

A na wózku fajnie się jeździ, tylko papier niestety trzeba mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
lordknaga
natka, ja bym ci jeszcze proponowal zrobic uprawnienia na spawacza, imo bardzo ci sie przyda jak na widlaki robisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265
no co, niech sie laska otwiera i rozwija na przyszlosc - you never know

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No no, nie ma to jak otwarta laska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
no co, niech sie laska otwiera i rozwija na przyszlosc - you never know


Trzeba myśleć perspektywistycznie

Jakbym miała na spawacza papier to mogłabym wyjechać do Norwegii!!! moje największe marzenie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zaczynam się Ciebie bać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium