SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125063

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ja w formie za technikum bez kraty miałem 75,teraz do 80 myśle ze bym zszedł.bo srednia na maso rzeźbie to 90 umnie.ch** efka od wujka z kanady przyjdzie i zaczynam działac


albo johe przytrzaskam i ketoze to bedzie opcja dlamnie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-14 23:12:39

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wszystko od genetyki zalezy, ja teraz mam 3 cyfry na wadze i kazdy oczy wywala ze zdziwienia. W pasie ponizej 90 zarysy kratki sa- przy 85 jest juz bardzo dobrze wyprofilowany brzuch. Takze podstawy do zrobienia zyciowej formy plazowej sa dobre

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
gdyby nie anglia a teraz zatoki przez anglie to zgodnie z planem debiuty bym atakował teraz.ale hooy.zycie pisze rózne historie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
I na hooy komu te debiuty, wystepy, pokazy skoro w PL za to tylko sie dostaje statuetke z plastiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5445 Napisanych postów 15467 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388787
i 2kg gajnera

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
lordknaga
i 2kg gajnera
Ale to juz na MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
I na hooy komu te debiuty, wystepy, pokazy skoro w PL za to tylko sie dostaje statuetke z plastiku?


w ogóle nie czaje tego że kilku facetów pomalowanych na brązowo pręży się i uśmiecha do ludzi. co innego ćwiczyć żeby fajnie wyglądać a co innego ćwiczyć żeby się umazać na brązowo i prężyć do gawiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to za plastikową statuetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Nikt raczej na takie zawody nie jezdzi po statuetkę, z czego by ona nie była niektórzy tak mają ze lubią pokazywać swoje mięśnie. Jak dla mnie to jest coś takiego jak wybory miss tylko w męskim wydaniu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyborów miss też nie trawie. kilka panien się pręży i uśmiecha. z tym że tu jest jeszcze jedno: nigdy na wyborach miss polonia nie słyszałem: "skończyłam zawodówkę i pracuję w tesko na kasie"
zawsze jest: "jestem studentką fizjologii, uwielbiam zwierzęta, udzielam się w 45 fundacjach charytatywnych, w przyszłości chcę zostać aktywnym politykiem PSLu"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

forma lato