SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123565

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Kpisz sobie i dobrze. Masz dużo racji. Jest pełno p***euszy, którzy dają po sobie jeżdzić. Jak po łusej kobyle.

I taki był właśnie plan tego oberchvja. Rozwalić stary team. Wywalić starych. I na to miejsce pozatrudniać tanią siłę roboczą z east europe.

I tak się porobiło. Słowo słowo się ciałem.

I kurva złośc mnie bierze na sam fakt.

Mam dużą ochotę skręcić aferę. Jest potencjał. Ale chcę być na legalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak gdzieś się robota p******i to się szuka innej. i pisząc szuka się innej mam na myśli przeglądanie CODZIENNIE ofert pracy i aplikowanie z ładnym cv. i to ma być szukanie codziennie, a nie raz przejechanie po łebkach ogłoszeń i stwierdzenie "nie ma pracy" i dalej marudzenie że jest ch**owo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wszyscy na kontrakcie.

Większośc to pisdeczki. O trzymaniu się razem nie ma mowy. To jest takie nasze polskie środowisko...eeech...

Szukam innej roboty. Ale jakby można było skręcić aferę - to dla zasady będę kręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robiłem w fabryce to było tak, że jak przychodzili i sie czepiali że np za mało robię to mówiłem żeby stanął i pokazał jak zrobi więcej, albo prosto z mostu powiedziałem: jak chcesz to mnie zwolnijcie ja i tak więcej nie zrobię. rozdziawiali gęby i miałem kilka dni spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakiej roboty szukasz i czy musi być w Leeds?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym jak masz łeb na karku to kombinuj jakieś kursy, itp żeby coś ciekawego w CV było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz czemu tak polaczki dają po sobie pojechać? bo myślą że UK jest jak PL, że coś powiesz i zwolnią z kopem w dupę. poza tym są leniwi żeby się języka uczyć i siedzą w pracy którą im w 2005 załatwił znajomy znajomego którego znajomy znał trochę angielski, i po 8 latach w obcym kraju jak kupują sajdera jak sklepowa zapyta: would you like receipt to zakrywają oczy, spuszczają głowę i uciekają ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lece spać: pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Bardzo dobrze powiedziane.

Tylko to jest kwadratura koła. Praca cie wkurvia, bo za mało płacą. Ale masz za mało siana by się dokształcać.

dokształcać jak dokształcać. Chodzi o angielski papier.
Tę bande gamoni mogę wciągnąc nosem. Zresztą pewnie dlatego mnie nie wywalili. Bo jestem za dobry....

(nie zadzieram nosa. Serio. Pracuja przeszlo rok w tym zakładzie. Jak nastał ten chvj - to wszystkich wyrzuca. Albo zmusza do odejscią. Pracuje rok - a jestem zawodnikiem z prawie najdłuższum stażem. Jeżeli napiszę, że jestem za dobry, by się mnie pozbyć - to powiem tak - mam najwięcj doświadczenia.)

Teraz jest zima, domów nie budują, nie ma overtimeów i jest bryndza.
Aby do wiosny.
Chryste! - aby do wiosny.

Już kiedy pisałem - jestem elektrykiem. panel wirer itp. itd.


Tak czy inaczej - dla zasady - wypadałoby coś skręcić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium