SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123614

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Nie wiem czemu link nie jest aktywny jeszcze raz


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
bo nie tego linka wrzucasz.zresztą nie zawsze mi tez linki dobrze wchodzą.co do broni.pestki trzeba mieć.w normalnym przypadku tokareczke i wp***e sprzetu.a tu to hrhrhr komora nabojowa drukowana w chacie?a materiały wybuchowe to jest to.masz składniki z kuchni i myk na elegancji kazdy ci moze skoczyć

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lejus wydrukuj sobie plecak i wąsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i maczete z pochwa na plecy i srubokrety

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zazdroscicie bo ja mam dostep a wy macie marzenia. Z pestkami raczej maly problem w USA kupujesz na legalu potem sa firmy ktore Ci przesylaja paczke do UK nie pytajac nawet co jest w srodku i dajac Ci adres na USA ze zamawiasz jak obywatel US, pytanie tylko jak bardzo trzepia te paczki na granicy.... pewnie bardzo. Tak czy siak tokarke tez mam :D Tak czy siak latwiej pestki kupic i taniej niz bron wiec opcja drukowania broni w domu jest wypas, tym bardziej ze rzeczy drukowane na drukarce 3d cech**a sie wieksza wytrzymaloscia itd. niz normlanie produkowane a do tego kosztuja grosze, problemem jest czasochlonnosc ale co cie to ? zostawisz i drukuje. Na ebayu juz od 1000 funtow mozna drukareczke kupic. Grunt ze ta bron jest nierejestrowana a jak kupisz lewa to nigdy nie wiesz kogo juz nia odwalili.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest niebezpieczeństwo drukarek 3d - właściwie to ludzie by je wykorzystywali głównie do drukowania broni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
glownie to byla wykorzystywana do innych rzeczy aczkolwiek widzialem ze caly samolot komercyjnie da sie wydrukowac. tak czy siak mozesz sobie kupic na ebayu i wydrukowac gnata :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


Zmieniony przez - leyus w dniu 2013-04-15 02:43:30

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus


Zmieniony przez - leyus w dniu 2013-04-15 02:43:30



z początku się śmiałem, a potem zacząłem płakać


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś ogląda Jerycho?
http://seriale.dedd.pl/jerycho/s01e01-Pilot
sie zastanawiam czy warto
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium