SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123590

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
zamawiam wlasnie cala zgrzewke desperadosa ja tylko takie pije ostatni razz pilam w listopadzie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
jak piwo to desperados wino to savinion new zelaand jaak spiri to coniac albo jd bez koli nie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
ha jak piwo to desperados wino savinion wiski to jd bez koli bo sie w dupie pyerdoli bekaaaaaaaaa ma dzis faajny klimat

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
I to jest właśnie skandal. Zyebane powiadomki.

Nawet z insomnii mi przychodzi.

Wczoraj nic z sfd. Ale nic nie mówiłem, bo nie mam czasu. Ale dziś? Zero? Dwa dni pod rząd.

A tu strony spamu lecą. Beze mnie.

Zanett co u Ciebie? Gdzie byłaś jak Cię nie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
Kuro mi tez powiadomki na maila nie przychodza ,a powiem ci ze chorowalam duzo w szpitalu jak nie ja to dzieci,jutro ide biegac ogarnac sie,do polski jade na sofy nie moge sie doczekac zamowilam 2 miesiace temu i nic.Troszke mnie drazni wychowywanie dzieci siedzenie tyle w domu ,czuje sie jak w wiezienu.Dobrze ze do pl n 2tygodnie jade.Czlowiek niby jest wesoly i szczesliwy z tego co ma ale brakuje mu najwazniejszej rzeczy,powietrza,wolnosci.Dusze sie w domu!tyle u mnie co u ciebie koleszko?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
powiadomki też mnie wk***iają.dobra robie testa.ustawiam wsio że ma przychodzic tylko na poczte.potem ze tylko na sfd.dusisz sie w domu?skad ja to znam




edyta;co za zj**ane opcje.albo na forum i poczte albo tylko na forum

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-02-18 14:37:31

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
pika dobre poczte potem n forum beka co dzis robicie mariany wczoraj mialam rozmowe z przyjaciolka ,mowie jade do pl i dam ci kluczed bo zamowilam sofy i stolik do salonu nie wiem kiedy przyjda ,ale jak mnie nie bedzie to przyjdziesz i im otworzysz.,ona pyta ile dalas ja ze 2kola ona ze poyebana jestem,ja czemu ona mowi ze tyle kanap jest w sekond chendach ze tam bym cos znalazla,ja na to ;nie pije .nie pale ,nie cpam ,na nic nie wydaje takze nalezy mi sie moja sofa od zycia.Wiem ze mam racjie mowie ze mam stara z argosa i nie moge na nia patrzec.zostalam zyebana na maksa.czemu nie wiem.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
inna mentalność.i ograniczenietak samo jak kazdy sie puka w łeb jak mówie ze chce mieć okragłe wyro w pokoju 2na2 i będe je miał jak wkońcu skapcieje i osiade na jakiś czas w chaciejutro stara z łejba kohne airport odbieram i bedzie ocenienie remontu chaty

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
mam nadzieje ze nie masz na czerwono czarno nie swiruje ale kilezanaka pomalowala synkowi pokoj na czarno i czerwono bo lubi spaidermenabeka

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
pika a co to za ankiet o moich zdjeciach?

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium