SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123582

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Mariusza przejechałeś to nawet nikt tu modem nie chce być

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
https://www.facebook.com/StopPolonizacji

Spodoba Ci sie Pika ta strona :D



“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pejsik p******ony

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
pejsik p******ony




Ponoc mozna sobie takiego kupic w kazdym izraelskim sklepie zoologicznym za 10 szekli.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
W europie tez takiego moznakupic, ja kupilem kilka ale pan i liza co innego:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cholera aja z jemenu kupowałem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
cholera aja z jemenu kupowałem


Jak z jemenu to pewnie strach pytac ile mialy lat.... ty i te twoje sklonnosci.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2013-09-04 01:41:01

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pika to ty to pisales:
"hwała wielkiej polsce!!!!!!!!!!! jestem prawdziwym patrjotom i kibicem. w sercu mam tylko 3 NAJWAŻNIEJSZE W MOIM RZYCIU WARTOŚCI a są to: Jan Paweł II, KSZO OSTROWIEC(najlepszy polski klub piłkarski) oraz OJCZYZNĘ. nienawidzę wszystkich tych czarnuchuw i brudasuw na ulicach mojego pięknego kraju. co roku odwiedzam WWA w czasie obchodów święta niepodległości i wiem że Polska odzyskała niepodległość w 1944 roku po niemieckiej okupacji a wiem to bo w zawoduwce nam to na historii mówili!!!!!!!!! pomijając że co roku muszę walczyć z lewakami i policją bo nie rozumieją oni mojej miłości do kraju to wszystko jest okej." ?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Co ja pacze:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
NIE LUBISZ KOŚCIOŁA? CZYTAJ DALEJ!

UWAGA! Akcja nie jest powiązana z żadnym związkiem wyznaniowym!


Akcja ma na celu uporządkowania przydroży Rzeczypospoliej Polskiej. Widziałeś gdzieś znany każdemu drewniany wiejski krzyż przydrożny? A może sąsiadomi wyzdrowiała żona po chemioterapii i stwierdził, że nie, to nie lekarze, to bóg? A może po prostu chcesz się odstresować? Jeżeli tak, to podążaj za Planem.

A Plan jest prosty:
1. Znajdujesz przydrożny punkt składania pieniędzy (tzw. "Kapliczka", "Przydrożny krzyż")
2. Sprawdzasz w urzędzie (gminy, miasta) czy jest postawiony ów objekt zgodnie z prawem.
3. Usuwasz to paląc, tnąc, rozbierając.
4. Robisz temu zdjęcia chwaląc się nam jak pomogłeś Rzeczypospolitej usuwając burdel!

Naszym celem jest usunięcie 1000 różnego typu budynków niezgodnych z prawem z terytorium Polszy do 1. czerwca 2016 roku. Czemu do tego dnia?
Nie wiem, tak samo jak katolik nie wie, czemu wigilia jest zimą.

A więc zapraszamy do zapraszania znajomych, przy palącej się kapliczce można wypić piwko, odpalić fajkę. Jest to dobry sposób na spożytkowanie czasu w gronie przyjaciół połączone ze służbą krajowi.

Zapraszamy serdecznie!


Zmieniony przez - leyus w dniu 2013-09-04 01:58:51

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium