SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123622

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Masz łap: http://nauka.money.pl/wzor-na-objetosc-walca-w578074/ Mam nadzieję że pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dawaj model broni z komorą nabojowa i lufą z kompozytów/plastiku/nawet z mitycznego minerała dokrora docenta magistra f***ta.dalej czekampospiesz sie zanim wyjade z domu do kolejnej pikaczumbowej hahahaha

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A fazer ze Star Treca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale to lasery panie były

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
Masz łap: http://nauka.money.pl/wzor-na-objetosc-walca-w578074/ Mam nadzieję że pomogłem


No i jak zawsze o dziurach w serze to sie zapomnialo i wrzuca sie wzory z podstawowki ktore nijak sie maja do rzeczy. Ehhhhh pol roku mnie nie bylo a nic sie tu nie zmienilo co?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
psy szczekaja a karoca dalej jechała bez ciebie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dziury z sera są ponad tym wszystkim bo jak wszyscy wiemy wyjadają je zaczarowane myszki

Ano tak lasery

A tutaj? http://homemadedefense.blogspot.ie/2010/07/greatest-guns-of-fiction-plastic-gun.html Legit giwera z plastiku


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
filmowa wersja z nabojami do kbksu i jednorazówka

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
dawaj model broni z komorą nabojowa i lufą z kompozytów/plastiku/nawet z mitycznego minerała dokrora docenta magistra f***ta.dalej czekampospiesz sie zanim wyjade z domu do kolejnej pikaczumbowej hahahaha


a idz idz portfelem duzo machaj zeby sie jej oczy swiecily i pamietaj o intercyzie wspomniec :D

I tak nie zrozumiesz ani filmiku ani linkow ktore dalem ani wykresu nie zrozumiales wiec po co mam tracic swoj czas :D Nawet jakbym mial dostep do najnowszych broni i skaldu materialow w nich uzytych (ktory ty oczywiscie masz) to by bylo jak z danymi typu youngs modulus itp nic by ci to nie mowilo a nazwy materialu bys nie zrozumial, zaleznie od "poblasku " bys stwierdzil ze to plastik albo metal bo tak sie w twoim swiecie materialoznastwo objawia. Mozliwe ze masz trzecia kategorie materialow, drewno, ale ciezko stwierdzic.

W UK przez agencje smigales az milo pracuajc 3 dni nie pracujac 14 i zyjac na koszt mamy, a teraz ja pieniazki przychodza poczta a nie bezposrednio z reki do reki to zostales lokalnym biznesmenem i ekspertem od materialoznastwa. Ale cokolwiek by Ci nie wrzucc nawet jak prostym jezykiem mowia "material jest 100x mocniejszy od stali" tak na chlopski rozum to nie ogarniasz. A wykres to ci musial chyba wylew czesciowy spowodowac wiec lepiej idz niech Ci ta krew odplynie do okolich w ktroych funkcjonuje lepiej.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
miałes podac nazwe a dalej jej nie podałeś.i nie pisz tak dużo bo szkołe skończyłem dawno temu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium