SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125012

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nienawidze tych sk***ysynów. obiecywali złote góry a celowo wszystko sp******ili, zorbili odwrotnie do tego co obiecywali, a jakby pojawił się ktoś uczciwy z siłą przebicia to już na neigo znajdą coś, chociażby to że w przedszkolu donosił dla sb z ksywą "berek" i będą drążyć temat aż spadnie poparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest demokracja jak partie obiecują coś przed wyborami a po wyborach robią na odwrót. to szczanie ludziom na ryj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Moglbym napisac "a nie mowilem?" niestety byla moda na POyebow i jest to co jest. Przepychaja wlasnie ustawe o urzedzie skarbowym- maja zniesc tajemnice bankowa. Beda mogli wiecej anizeli policja

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
oj tam oj tam.narzekasz Mariuszu bardziej niz ja

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczumba
oj tam oj tam.narzekasz Mariuszu bardziej niz ja


bo to moja Ojczyzna. nie po to ludzie krew za nią przelewali żeby banda sk***ieli rozj**ała ten kraj konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
Mariuszu widzisz tak samo mi zalezy na Polsce i z reszta wiesz o tym.ale widzisz,jak wszedzie wiekszoscia społeczeństwa sa idioci i bydło,dlatego jest demokracja w modzie.inteligentnych ludzi wiedzacych co i jak jest mało ajak ktos sie odezwie to oczywiście zostaje przekrzyczany przez motłoch

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedną z rzeczy które zżerają ten kraj jest kler, wiele osób powie że pachnie jak ksiądz zaj**ie bąka.
poza tym to nie demokracja. ludzie wybierają daną opcję bo opcja im coś obiecuje, gdyby zrobiła to co obiecuje to faktycznie byłaby to demokracja. ale w PL jest tak że coś obiecują a robią co innego (czyli wbrew temu za czym głosował naród) - to jest reżim z tym że kadencyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
katolikiem nie jestem.chociaz cenie pewne wartosci skopiowane z judaizmu.tylko ze brak ich wykonania jest najlepszy


kadencje kadencjami.co sie miało zmienić po 89??władza została u tych samych ludzi którzy juz nad sobą kontroli nie mieli wiekszej.wystarczy poczytac o nazwiskach które były za komuny a teraz jakie sa.te same

a władze sobie przekazywali koledzy.bolek.stoltzman.kalkstein.szczynukowicz Tusk.to wkońcu pis przygotował grunt dla po.juz o tym nikt nie pamieta?trudno.bo to pis teraz wróci do władzy.teatrzyk i dezinformacja trwa.Polski motłoch tańczy jak sie im zagra i wszystko gra i buczy.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wy tu macie tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
a mi emoty nie działają.tematy zacne i słuszne wkońcu jesteśmy nazistowcofaszystofcami


ja w dodatku jestem ksenofobem,heterofobem bo homo nie jestemi wogóle polatał bym z siecią polujac

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-14 21:38:55

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

forma lato