SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125075

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tak, stanowczo jest coraz gorzej Były jakieś cięcia w benefitach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
leuys nie martw sie.nowe benefity dadzą

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
Mi się wydaje, czy też poziom frustracji Leyusa ewoluował?


1. kuhva!!!! ya puyerdole ta ta

2. melisa wiecej melisa

3. auuuuuuuuuuuuu

Obiekt uzyl wyrazow jakie okreslane sa jako ludzkie, nagrodzilem go trzema prostymi linjkami ktore pozwola jego przegrzanemu nadmiarem tresci umyslowi odpoczac, osobisice boje sie o jego zdrowie. Jego wypowiedzi nadal sa jednozdaniowe ale te wyrazy!!! Byc moze nie wszytsko stracone, czuje ze naprawde cos tu dzis osiagnalem!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
o co temu leyusowi chodzi.melisa cpanie?to ma takie efekty?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Rozpiszesz mi pika cykl na melisie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
hm...cos tam w czoło sie ja chyba wsmarowywało.natka np wali po nogach herbatki

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
a od czego innego są siniaki.tylko od herbatek

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIEMA =D

zstalem leyusa ? =D

sprawe mam , chcialem zrobic dobry uczynek i pomoc jednemu polakowi z ktorym zyje a on robi na self employed i chcialby ogarnac working tax credits jak sie da no i niedlugo bedzie musial skladac zeznanie podatkowe wiec jak to najlepiej ogarnac


Pika pika - men musimy sie ustawic na browara ! wlasnie se uswiadomilem ze to jest najlepsza opcja na nadchodzace wakacje

Eli - mam caly czas sianko dla Cie wiec najlepiej jakbym sie ustawil z pika u ciebie w blackpool

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
Miko brachu mnie do angli za ch** nie zaciagniesz

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

forma lato