SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123566

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i tak tam są zaj**ane grzybem domy










drogi esbecki pamiętniczku.wczoraj zrozumiałem wiele spraw.dziś rozumiem jeszcze więcej.staford miał racje

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-04-22 08:44:21

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczumba
i tak tam są zaj**ane grzybem domy



chyba pika masz między nogami zaj**ane grzybem

poza tym co tam polaczyny, nie odzywacie sie? pewnie każdy sprzedaje swoją godność na NMW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
symbiozy angielskiej nie mamMario odwal sie ja jestem bezrobotny

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a jak wracałeś to takie wizje snułeś na interesy w PL a teraz pasożytujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
chate przejąłem a od powrotu do pl byłem w chacie z 3 miechywięc zap*****lam.skończe dół i j**ne stolarnie.bo maszyny sa tylko nie poskładane buhahaha








































tylko że jeszcze dołu chaty nie zacząłem robić

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-04-22 12:08:52

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yhy. jak tak będziesz interes prowadził to nie wróżę kariery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiem że miało być teraz zaraz i w ogóle,a tu wykonanie tragediano co odbić sobie musiałem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dla Piki zeby zrozumial 3 linijki:
1. nie klam zebraku, oddaj zasielk i pomostowe
2. naucz sie polskiego patrioto od 7 bolesci
3. idz cos poczytaj

Powiem tym co umieja czytac (sry warezz pozniej skrobne 3 linijki dla Ciebie) jak to jest z tym Piki interesem:
Wrocil do PL bral zasilek pol roku, 600 zl miesiecznie sie skonczylo czy ile tam teraz daja, to zlozyl o dotacje z UP albo EU na biznes, dostal hajs, ale kontroluja wiec musial cos kupic, wiec walnal tokarke sobie do garazu i pile do drewna (maszyny kuhwa), teraz przez bodajze 12 miesiecy dostaje tzw "pomostowe" na wsparcie bzinesu, bodajze 700 zl miesiecnzie a znizkowy ZUS 250 zl bodajze przez rok wiec zostjae mu reszty na "machanie wypchanym portfelem"(juz nie pamietam co do zlotowki ale tak to wychodzi+ pewnie cos zachachmecil z tych 20 k dotacji na lewe faktury, norma) i teraz 12 miesieczy znowu posiedzi na tym, potem zamknie dzialanosc jak sie "pomostowe" skonczy i nastepne 6 miesiecy na zasilku. Na forum pisze jak to nie bedzie zebral o benefity dlatego wyjechal, ale pasozytowac na ojczyznie ktora tak kocha to nie ma problemu. Partiota tfu. Jakbysmy takich patriotow mieli za wojny to bysmy dzis szprechali i gaworili kuhwa, wstyd. Wziasc krolowej pieniazki i wyslac do Pl to mu be, ale polskie wyzebrac to klasa sama w sobie, wiadomo zebrac zlotowki to wlasciwie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sie nie czepiaj, może chłop należy do peło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuro
Staropolskie przysłowie uczy:

"Jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije".

Czyli kiedyś z troską podchodzono do kobiet.
W naszym zapijaczonymn społeczeństwie
dobra wątroba to podstawa.

Nie to co w dzisiejszych spedalonych czasach....

Równouprawnienie.
Po co to komu?

Jeszcze jedno mi się przypomnniało:

"Uderz kobietę, a już nigdy nie odejdzie."






No to z geordie landu przyslowie ktore znajomy dzordas mnie nuayczl warto zarzucic
Being mean keep them keen

Micoooooo- masz juz na pm bo nie zagladalem tu generlanie z perspektywy czasu wolalbym szkocje ale jest lepiej niz na poludniu. Co do pracy to skad ja mam wiedziec :D Pracowalem swiezo po przyjezdzie jako supervisor a potem to w zasadzie nie ( 3 miechy moze zanim sie zwolnilem, nie nadaje sie do opyerdalania ludzi nizej i lizania dupy tym wyzej, nie mam takiej natury, a jak mi zmienili ekipe na Polakow i managerke na Polke to tego oczekiwali wiec sie zwolnilem) Jakies tam przelotne roboty w ochronie cos tam gdzies tam, bo czegos gdzie moge nic nie robic za ok kase szukalem. Moze teraz na wakacje poszukam sobie czegos bo przeciez pora deszczowa bedzie to nawet nie bedzie sie dalo wyjsc to lepiej siedziec pod dachem.

Pikaczumba - nucisz sobie? Kawalek o tobie tylko trezeba zmienic z dziedzice wielkich fortun na "100 funtow poczta na pierwszego"


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium