SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123602

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
miałes podac nazwe a dalej jej nie podałeś.i nie pisz tak dużo bo szkołe skończyłem dawno temu


nazwe czego mialem podac?

PRawdziwa czesc to dawno temu, nie jestem pewny co do prawdziwosci "skonczylem"

chyba ze to taka szkola jak warezza to moze i doktorat masz :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2013-04-17 22:07:21

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale mi pojechałes ale mi pojechałes az sie obesrałemnazwe czego miałes podać?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A ten znowu swoje Dawaj nam jeszcze raz ten niezależny ranking uczelni z Kambodży bo nas to ogromnie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
A ten znowu swoje Dawaj nam jeszcze raz ten niezależny ranking uczelni z Kambodży bo nas to ogromnie interesuje






masz obejrzyj sobie darmowa edukacja co robia z kompozytow, moze ktoregos dnia odroznisz je od "plastiku" chociaz nie mam pewnosci

Nie wiem ile za swoja zaplaciles ale jak Cie tam ucza ze magiczne myszki wygryzaja dziury w serze to za duzo co by nie bylo

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
model broni,

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
ale mi pojechałes ale mi pojechałes az sie obesrałemnazwe czego miałes podać?


nie pamietam zebym deklarowal podanie nazyw czegokolwiek, ale jak masz wolna chwile mozesz podac nazwe zrodla swoich niebotycznych dochodow zapalajacych oczy wszystkim dookola :D Jest nawet taki temat pomysl na dobry biznes czy cos takiego chetnie uslyszymy, jak to ty robisz majatek w PL :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Podważasz teorie z magicznymi myszkami? Chciałbym być taki mądry jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jest w UK jeszcze Malay Tiger?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi Ci o te piwo? jest chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pikaczumba
model broni,


czekaj bo sie pogubilem, gdzie ja pisalem ze podam ci jakas nazwe jakiegos modelu? Moze Ci jeszcze podac nazwe tego modelu boinga co go wydrukuja w 2050? 2 h pisania ze technologie nawet "wiekowe" jak carbon fibre sa albo drogie albo wolne wiec nie sa w masowej produkcji pomimo znaczaco wiekszej sily materialow a ten dalej nie zrozumial. Gdybym wiezyl w Boga to bym sie za Ciebie pomodlil bo nic innego juz raczej nie pomoze. Moze pojde na zapas dam czarnym £50 za msze w intencji poprawy czytania ze zrozumieniem wsrod skinheadow (dizanych bzinesmenow? warezz ty tez byles skinheadem zanim zostales managerem? ) bo jestem pewien ze to strata kasy ale chyba innej nadizeji to juz nie ma.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium