SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123669

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Z pieczrkami i mozzarella
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z ananasem odpada, nie trawie mięsa z owocami, chyba że są to owoce morza
z pieczarkami i mozarella brzmi lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja myślę, że kobieta musi znaleźć sobie odpowiedniego faceta. Który ją będzie bronił. Nawet przed nią samą.

I perspektywy takiej Kamilii - i jej akcji, tekstów i tego w co ona wierzy to.....hm.... zabrzmi to nieco dziwnie. I właściwie nie wiem jak rozwinąć ten myśl. Ale chodzi mi o to, że zaczynam roumieć fundamentalizm.

Na czołówki gazet trafiają przypadki drastyczne. Jak tam jakiejś dziewczynie oblali twarz kwasem. Czy też kamieniowanie kobiety za zdradę małżeńską.

Ale co robićz takim tłumokiem jak Kamila?

Jak się z nią znałem to była z panem czarnym co miał już dwóję dzieci.
I on zostawiał ją (kamilę) by opiekowała się tą dwójką. A sam szedł na noc do byłej żony (matki dzieciaków). A kamila się mnie pyta - czy to w porządku, że on tam idzie?

No co tu mówić? Tu trzeba lać. Nie wiem kogo. Ale kogoś trzeba lać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kamila powinna umnie pracować.zresztą jak byłem z pikaczumbową bo nawet jej powiedziałem jak zostałem admirałem gwiezdnej floty.hihrała sie pół godziny.a zamkneła sie w pokebolu z innego powodu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak nie do konca wiadomo to ja byl nayebal czarnego, tak na wszelki wypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo czarny? ja bym tej kamili yebnełą za to ze się godzi na takie coś...............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niektóre laski są tempe, j**ać kamile. nie macie ciekawszych tematów?

co do kurczaka to myśle czy nie zamarynować w mleku kokosowym (tylko gdzie ja to kupie) i miodzie, usmarzyć z ziarnem sezamowymi podać na sałacie i papryce drobno posiekanej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie nie temu ze czarny, temu ze nie bialy






Kobiet sie nie bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jezcze nigdy kobiety z reki nie uderzyłem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mariusz_1979
co do kurczaka to myśle czy nie zamarynować w mleku kokosowym (tylko gdzie ja to kupie) i miodzie, usmarzyć z ziarnem sezamowymi podać na sałacie i papryce drobno posiekanej?
Mleko kokosowe chyba niebardzo ale reszta brzmi pysznie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium