SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123623

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ono nie, ale urodziło się nie tam gdzie trzeba...

apropo, motyw dziś u mnie w pracy, gadam z kolesiem (holendrem) i on do mnie z tekstem, że gdybym się urodziła w innym kraju niż w PL to bym miała o wiele lepiej w życiu (dafuq?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dobra nie będe sie nad tym rozpisywał


Na lekcji języka polskiego [w Warszawie!] pani się pyta dzieci:
-Dzieci, kto z was kibicuje Polonii Warszawa ?
Wszystkie dzieci podniosły rączki oprócz Jasia
-A ty Jasiu komu kibicujesz ?
-Ja kibicuje Legii Warszawa!
-A dlaczego kibicujesz Legii ?
-Bo mój tata, moja mama, mój brat kibicują Legii więc ja tez !
-Ależ Jasiu, nie zawsze trzeba się sugerować innymi, np jakby twoj ojciec był alkoholikiem, twoja matka prostytutką a twój brat pedałem to co byś wtedy zrobił ?
-Wtedy byłbym kibicem Polonii....



zmienić na holandie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-05 23:31:00

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
to jest myslenie wiekszosci tubylcow, skoro przyjechalas do jego kraju za chlebem bo u ciebie lipa - to jak ma myslec? poprostu chcial powiedziec cos przyjemnego

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten koleś to akurat nigdy nie chce powiedzieć nic przyjemnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651



dobra ukrainki odpadaja teraz czas na litwinki w burdelach





Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-05 23:39:35

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obejrzę jutro w robocie czas spać

dobranoc mariany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
papatki.szkoda ze kozacy w Wilnie byli zbyt miętcy na ustawke

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pika co Ci powiem to Ci powiem, w UK normalnego Litwina nie spotkałem. same pozerstwo typu bmw z przyciemnianymi własnoręcznie szybami i wydechem zrobionym z rynny. spojler sięgał wyżej dachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388263
to u nich normalne jak u nas dresy, ale oni przynajmniej dbaja o siebie nawzajem, a polak polaka odrazu podp******i, no i maja bardzo ladne kobiety, chociaz tez obsmarowane mejkupem i od cholery zlota na sobie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a czego chcesz od ludzi którzy maja wymyslony język nie całe 200lat temu.litwa dla polski była nic innym jak województwem.nie sa zadnymi bałtami tylko sa to żmudźi i rusini którzy przyjeli Polske i Polskośc jako kulture i tradycje.a potem sie im pop******iło w deklach.ja nie jestem polakiem.ja jestem pomorzaninem w k***e j**ana mać


http://polskamlodziezwilna.blogspot.com/

http://kurierwilenski.lt/2013/02/08/uniwersytet-wilenski-po-wlaczeniu-wilna-do-litwy-w-1939-roku/

i znam jego mościa co to napisał

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-03-06 00:02:12

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium