SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123609

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fajna karuzela

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Laguna? Tak się kończą zabawy w tuningowanych francuzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Swoją drogą patrząc na zdjęcie to nie sposób uwierzyć, że się nikomu nic nie stało.

A kiedy miałeś tę przyjemność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
wrzesien 2012 ... nic dosłownie nic poza otarciami i u mnie odcsnietymi pasami :D kierowca idiota nie ma co sie czarowac 12h wczesniej kupił auto i wracalismy z zakupu ja spałem na szczęsice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
za rok czyli we wrzesniu tego roku chcielismy zrobic powt jak cos to jescze znajdze sie wolne miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak jedziecie przez trójmiasto to sie pisze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja to łódź.

Dobre. A jest jeszcze lepiej.

!2 godzin po zakupie uderzyliście do Polski. Brawo.

Jeszcze powiedz, że bryka od cygana. No i nie mów mi, że był ubezpieczony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
auto kupione było na ślązku :P a ja z pomoza jestem kupilismy auto na giełdzie nie u cygana .... Hoc ost wpadlem na pomysł by wypozyczyc tu auto i pohnac je Nakersą albo Trawelesom bo płacą gotówką i zniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
KOLUMBUu
auto kupione było na ślązku :P a ja z pomoza jestem kupilismy auto na giełdzie nie u cygana .... Hoc ost wpadlem na pomysł by wypozyczyc tu auto i pohnac je Nakersą albo Trawelesom bo płacą gotówką i zniknąć


co do OC skończyło sie dzien wcześniej .... ale taka nauczka dla zidiociałego kierowcy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium