SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123588

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
to pewnie zaraz usuna, a ty dostaniesz bana, ja kiedys dostalem od typa z treka za to ze napisalem o ich suplach ze to maka a ten caly nitrobolon to sok do rozcienczania w proszku ktory w ogole nie dziala, pozniej dostalem bana od parowy z dzialu hiteka, za to ze obrazilem ich sportowca, bo powiedzialem ze ma gino

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.guardian.co.uk/commentisfree/video/2013/mar/18/ukip-immigration-eu-toilets-video
ale g****. myślałem że guardian trzyma poziom, ale widze że od the sun to sie tylko ceną rózni
komentarze pod spodem d****i winiących milion Polaków w 60 milionowym kraju o wszelkie zło rozp*****lają mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie sie wszyscy podziali????

Tak sobie wymyslilam ze odwiedze z boyfriendem Londyn w tym roku, i sie zastanawiam czy jest ktos chetny zeby porobic za przewodnika? Mozna by bylo zrobic zlot Marjanow, bo do Londynu to chyba kazdy ma stosunkowo blisko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wpadnijcie do Cork Oprowadze was w 15min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpadac to Ty nikomu tu nie zycz, szczegoolnie mi!

Brzmi malo zachecajaco - jechac kilka godzin na 15 minutowa wizyte Ale do Dublinu jakbys nas zabral to juz by mozna bylo pomyslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
do dublinu sie oplaca na george street do george caffe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natka
A gdzie sie wszyscy podziali????

Tak sobie wymyslilam ze odwiedze z boyfriendem Londyn w tym roku, i sie zastanawiam czy jest ktos chetny zeby porobic za przewodnika? Mozna by bylo zrobic zlot Marjanow, bo do Londynu to chyba kazdy ma stosunkowo blisko?


z drzewem do lasu?
poza tmy do Londynu mam daleko , chyba każdy z nas ma daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z ciekawości, boyfriend to wiatrak czy marian ze ślunska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Johny z Bangladeshu

W Dublinie chooya jest, to wielka wiocha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warezz
Johny z Bangladeshu

W Dublinie chooya jest, to wielka wiocha


poprawność polityczna zabraniała mi zapytania o to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium