SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123568

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
oni sa bezczelni dosyc ogolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
etam bezczelni.chciałem ich ugościć/proponowałem kawe herbatę.niechcieli.co k***a gość w dom bóg w domale tekstów i zalenia sie mojej starej na temat mojego zajeebistego szlafroczka k***a nie podaruje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
hahah grubo w sumie z jakiejkolwiek strony by nie spojrzec. a ja dalej niewiem czy mam placic czy nie xD
i czasem widze ludzi z pl w mojej wiosce to takie kryminaly biegaja ze nie dziwie sie, ze ci holendrzy nie zawsze nas lubia albo w sumie nie lubia. np z kumplem do baru z kultura a bramkarz ,ze niechce tu polakow. a ja czemu chce wypic tylko jedno piwo w pubie a ten juz ze ,nie nie nie ,ze z jednego sie 10 zrobi albo bedzie wzywal psiarnie , bo nie zaplacimy . k***a chory kraj jakis ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz wyslal mi fote ze swojej tranformacji:


Dobra robota chlopie tak trzymac!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zgolił brodę, przyciął włosy i od razu nabiera to wyrazu.
Wygląda jak człowiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Leyus opowiesz nam cos o twoich drukarkach 3D? Prosimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz
Leyus opowiesz nam cos o twoich drukarkach 3D? Prosimy


A pewnie:
http://www.wykop.pl/ramka/1559249/bateria-wielkosci-ziarnka-piasku-video-stworzona-dzieki-drukarce-3d/
wydrukowali baterie!

Teraz chce naszych forumowych "ekspertow" od matematyki i inteligencji uslyszec: "baterie z plastiku? Najpierw pistolety z plastiku nam pokazywal a teraz baterie przeciez wiemy ze plastik nie przeowdzi pradu ze tez ten leyus w takie sciemy wierzy, bo przeciez widzimy ze sie slonce kreci wokol ziemi, zaraz nam zacznie jeszce sciemniac ze ziemia wokol slonca i ze nie jest plaska, juz nie takich zesmy palili na stosach"

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No tak, ale po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A widzisz jakbys umial kliknac w link i przeczytac wiecej niz 3 linijki to bys wiedzial po co bateria wielkosci ziarenka piasku :D Moze jednak warto? Wiem boisz sie ze zacznie sie od artkulu a skonczy sie na ksiazkach a wiadomo edukacja brzydzisz sie nie od wczoraj :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Od zawsze

3 linijki max
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium