W miniony weekend w Barcelonie odbyły się znane wszystkim zawody Arnold Classic Europe, na których Polacy zdobyli mnóstwo medali. Młoda i utalentowana Natalia Czajkowska rozbiła bank i skradła serca wszystkim sędziom. Więcej o zawodach Arnold Classic Europe możecie przeczytać tutaj:

Wyniki pierwszego dnia Arnold Classic Europe 2019

Arnold Classic Europe 2019 – Dzień 2

Równolegle we Włoszech odbyły się zawody Yamamoto Pro Cup. Konkurs ten zastąpił Grand Prix San Marino i EVLS Prague Show, które zwykle organizowane były bezpośrednio po Olympii. W tym roku jednak obie imprezy zostały odwołane. Na Yamamoto pojawiły się trzy piękności z Polski: Edyta Tamilewska, Ada Kaczmarek i Justyna Zięcina. Najmłodsza z uczestniczek wypadła najlepiej i może pochwalić się nie lada sukcesem. Zajęła czwarte miejsce i tym samym stanęła blisko podium wśród topowych zawodniczek bikini z całego świata! A mówi, że dopiero się rozpędza, więc kto wie, może zobaczymy ją za rok na Olympii? Zapewne taki jest jej cel. Edyta Tamilewska znalazła się w TOP 10, zajmując ósme miejsce. Mogło być kilka oczek wyżej, ale winne wszystkiemu były za długie włosy, które zakrywały jej pośladki. Justyna Zięcina, która nie wyglądała zbyt korzystnie i nie poruszała się na scenie z należytą gracją, znalazła się na 13 miejscu i sama przyznała, że to nie był jej dzień.

A za oceanem w Stanach Zjednoczonych na Florydzie odbyły się zawody Hurricane Pro, w których wziął udział Marek “Oley” Olejniczak oraz Ewelina Szala. Sędziowie wreszcie docenili formę Oleya, który mimo, że miał tylko trzech rywali, bezkonkurencyjnie z nimi wygrał. Jesienny sezon rozpoczął świetnie i mamy nadzieję na kolejne sukcesy.

A Ewelina… No cóż… Tradycyjnie końcówka stawki.

Komentarze (3)
lordknaga

amazing shape - to jest jej przydomek ?? :-D :-D

1
Bull

:)

0
biggirl

Fajnie patrzeć jak naszym się powodzi.

0