SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska dla Polaków.Nie pomoże worek,gnój,gdy fasolka jest fuj fuj

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123643

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
j**ana rosja

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I j**na holandia sąsiedzi całą noc się naparzali, oprócz odgłosów świadczących o kompletnym zniszczeniu całej zastawy stołowej którą mieli, laska miarowo co pół godziny darła ryja naprzemiennie z atakami spazmów i szlochów.

No i weź się człowieku wyśpij........ Yebaani ziołojaracze...

Edit: wczoraj miałam zmianę planu treningowego. I am dead. Iść na siłkę kręcić aero czy odpuścić?

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-02-16 08:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
o lol, a ja myślałem że taka patola to typowa dla Polski mam dokładnie to samo u siebie.

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2013-02-16 08:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krisss_zaw
o lol, a ja myślałem że taka patola to typowa dla Polski mam dokładnie to samo u siebie.

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2013-02-16 08:56:02


Marne pocieszenie

Swoją drogą zaobserwowałam, że średnio raz na miesiąc robią sobie takie nocne akcje, więc chyba podrzucę tej babie jakieś leki na PMS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
o.... to grubo

ja tak mam tylko podczas sesji

Zmieniony przez - krisss_zaw w dniu 2013-02-16 09:38:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wy macie,ja nie,ale ja tez chce bo to fajna rozrywka

ostatnio ide ja sobie po dzielnicy i słysze kłótnie babki z kolesiem dobiegająca z otwartego okna.
koleś-kochanie nie zdradzam cie
babka-kłamiesz jeździsz w trasy i sie p******isz
k- zarabiam kase.nic ci nie brakuje i cie nie zdradzam
b-krzyki wrzaski blalala



szedłem zadowolony zee nie mam baby na stałe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pika chcesz moje zdanie?
jak nie ma regularnego seksu i wzajemnego zainteresowania to zdrada jest tu tylko kwestią czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisząc regularnego miałem na myśli regularnie kilka razy w tygodniu a nie regularnie raz na 3 miesiące
poza tym tzw związki na odległość to też pic na wode na dłuższą metę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
to rajca jak nie ma regularnego sexu i wzajemnego zainteresowania to zaraz pojawiają sie osoby trzecie w zwiazku lubi więcej os .... A pozatym zauwazylem taka zecz zeby związek był w normie trzeba miec czas na prace na sen i czas dla siebie ( dla 2 połówki) i też trzeba cxzasami samemu gdzies wyjść sie odchamic :) .... Natka nie nazekaj pierwsze moje 2 mieś w irL to trafiłem na Kołhoz nie hate podemną była kuchnia w której non stop 7 dni w tyg impreza trwała bo wszyscy poza mna i jednym gosciem to socjalowcy byli tam to dopiero akcje sie działy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sex sexem ale sex nie jest najważniejszy dla mnie w związku,najważniejsze jest zaufanie i przywiązanie.co z tego że zabajeruje fajna babe w ciagu chwili beret jak kazdy inny mógł to zrobić.nad kobita trzeba popracowaća na to czasu nimam.inaczej są rzeczy wazne i wazniejsze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mąka w UK

Następny temat

Tania siłownia w okolicach MONACHIUM POMOCY !!!

WHEY premium