W miniony weekend w Hiszpanii odbyły się zawody IFBB Europa Pro 2020. Zawodnicy walczyli o kwalifikacje (najlepsza trójka w kategoriach męskich oraz najlepsza dwójka w kategoriach żeńskich) na najbardziej prestiżowe zawody w kulturystyce i fitness- Mr. Olympia. Odbędą się one w grudniu w Las Vegas. Podopieczna Akopa Szostaka - Ada Kaczmarek (23 l.) krótko mówiąc pozamiatała! Wygrała zawody PRO w kategorii bikini, jest Mistrzynią Europy i teraz spełni swoje największe marzenie. Stanie na scenie zawodów Mr. Olympia. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ dotychczas żadnej z polskich zawodniczek bikini się to nie udało.

Ada jest prawdziwym tytanem pracy. Obrała cel i konsekwentnie do niego dążyła. Już w 2015 roku zachwycała się zawodniczkami Ms. Olympia. Teraz będzie jedną z nich. Życzymy jej zdrowia i kolejnych sportowych sukcesów! Mamy nadzieję, że pandemia nie przeszkodzi jej w wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Poniżej mała galeria zdjęć przedstawiająca obecną oraz dawną formę.

 

Komentarze (7)
ASNF

Bardzo sympatyczna się wydaje. Przejdzie do historii jako pierwsza polska 'bikiniara' na Olympii, niezależnie od uzyskanej lokaty.

0
lodzianin1

Pogratulowac, forma przednia
Lecz szanse na ugranie czegos w stanach marne sie wydaja.
Lecz trzeba jej mocno kibicowac

1
Entreri

Jesli na tym jej zalezy, to gratulacje. Szkoda, ze teraz panny pompuja sobie usta i cycki, a nad wygladem pracuja nie tylko z trenerami, ale i chirurgami.

1
Bull

A panowie rujnują sobie zdrowie gigantycznymi dawkami sterydów

2
Entreri

To niestety druga strona tej samej monety.

0
lordknaga

ona nie ma meza jakiegos brytyjskiego pro? bo kojarze ja chyba...

0
natasza__

rozstali się

0