SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
nono91
witam , czy podczas robienia jajka sadzonego , czy tam jajecznicy , proteiny zawarte w jajku zostają w takiej ilości jaka była przed smażeniem czy też jest ich mniej ?


Jest tyle samo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
bigpiotrus
Ja właśnie jem tak jak na filmiku przyrządził Michał Karmowski. Bardzo prosto i smacznie to wychodzi.





Smiech mnie prawie zawszeogarnia jak widze gosci 2x2m w kuchni z pasją robiących te "kulturystyczne" dietetyczne posilki. Sickkk, sick, sickkk :D
Wariaci :)
Troche trwa przygotowanie takiego dania, ale co tam. Jak sie ma czas to czemu nie. Ja podobne do tego z filmiku równiez bede dzis jadł, z tym że ryba bedzie pieczona jedynie w przyprawach, a z warzyw - k.kiszona.

EDIT: pytanie
http://potreningu.pl/diety/produkty/1789/wieprzowina-schab-surowy-bez-kosci
http://potreningu.pl/diety/produkty/1632/schab-swiezy-bez-kosci
Te same 2 produkty a różne ilosci tluszczu i kalorycznosc inna. Pytanie mam takie. Taki wlasnie kawałek schabu pociąłem na 8 mniejszych kawałków i upiekłem (40 minut). Ile wiec taki schab upieczony moze miec kalori itd ? Orientuje sie ktos ? Spora ilośc tluszczu mogla sie pewnie wytopic prawda ?

Zmieniony przez - Astral w dniu 2013-02-23 11:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
1. jeszcze raz bo nie otrzymałem odpowiedzi - jak przyrządzacie płatki owsiane z jajecznicą/sadzonymi? po protu moczycie, mielicie i moczycie czy jak? bo dla mnie to słaba opcja(niezbyt smaczna) a chciałbym zjeść coś innego niż odżywkę białkowa z owsianymi.

2. czy w posiłku na noc można zawrzeć trochę tłuszczy i węglowodanów? np. twaróg półtłusty + łyżka masła orzechowego + łyżka miodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po prostu wsypuje płatki całe, niemoczone. Najbardziej mi smakują takie niemoczone, niemielone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
nie rozsadza cie po takich płatkach? bo pamiętam jak tak jadłem to brzuch jak bęben. Obecnie namaczam na noc i rano dodaje odżywkę ale już mi się powoli nudzi. Czasami robię placki (jajka+miód+cynamon+siemie+owsiane) ale chciałbym zjeść coś na słono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jak chcesz na słono to zjedz owsiane z mięsem/rybą czy makaron pełnoziarnisty/kaszę kuskus/jaglaną z mięsem/rybą

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jem owsiane "prosto" z paczki od ponad 2 miesięcy i nigdy nie miałem problemów z nimi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy mógłby mi ktoś na przykład na podstawie płatków owsianych wytłumaczyć czym są substancje anty-odżywcze?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
Szprota94
jak chcesz na słono to zjedz owsiane z mięsem/rybą czy makaron pełnoziarnisty/kaszę kuskus/jaglaną z mięsem/rybą


z całym szacunkiem, ale czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? drugi raz już mi odpowiadasz i drugi raz kompletnie nie na temat. Chodzi mi o konkretne przygotowanie płatków owsianych do jajek sadzonych lub jajecznicy żeby było to w miarę zjadliwe. Zresztą już nie ważne, sam pokombinuje bo widzę ciężko o normalną odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
jak bedziesz smazyl jajecznice moze po prostu dosyp platki zeby sie tez lekko podsmazyly i moze jakos wyjdzie

Zmieniony przez - kuba98 w dniu 2013-02-23 14:08:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium