SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173920

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bierzesz tylko jedna porcje?
jezeli tak to wypij przed silownia lub popijaj na treningu

i nastepnym razem takie pytania zadawaj w odpowiednim dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2154
Mam pytanko. Odchudzałem się przez 3 miesiące bardzo drastycznie ok(1000kcal dziennie) (tak wiem to nie zdrowe ale stało się) zrzuciłem 20 kg teraz waze 75 kg przy 178 cm no i zacząłem ćwiczyć chcę przybrać w mięśniach ale boje się po tak drastycznej diecie zacząć dużo jeść bo organizm się przyzwyczaił do małych dawek i boję się że wszystko od razu pójdzie w sadełko. Jak to rozwiązać? Zacząć od troszke większych dawek jedzenia np 1400 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
np. tak jak piszesz, zacznij dodawac po trochu kcal co tydz.np. i obserwuj jak bedziesz reagował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
mleko jako dodatek do ostatniego posiłku przed snem może być? wpadłem na ten pomysł, żeby w DNT podbijać węgle bo ciężko idzie ich wsuwanie, a mam często problemy ze spaniem, a wypicie mleka z kakao sprawia, że śpię jak zabity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jak dobrze uwzględnisz w diecie, to czemu nie?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tylko lepiej śpisz i wliczasz to w rozpiskę to oczywiście. Węgle na noc i mój sen poprawiają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Witam. Mam pytanko odnosnie j/nj. Studiuje i od tego semestru mam dolozony wf. Okno, w ktorym zamierzam jesc to 17/18-23. Wf to ergowioslo, takze ogolnie fajna sprawa, jednak problem jest godzina - 11:30 :/ Czy da rade zrobic 45-60 min wiosla (przed i po bcaa by wlecialo) i przeczekanie do tej 17/18 na pierwszy posilek? Trening 3xfbw, 2xcross i raz ergowioslo, dieta ~2300 kcal, efekty sa powolny spadek wagi i srednio 1cm z pasa na tydzien, tylko problem w tym, ze przy normalnej diecie juz posilki mi objetosciowo nie wystarczaja, a jak mam sie zapychac co rusz warzywami (ktorych i tak juz potrafie nieraz kolo kilograma dziennie zjesc) to juz mi sie zygac chce :/ A jednodniowe lamanie j/nj co tydzień tez chyba nie jest dobrym wyjsciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2391
Podajcie proszę link do tematu zbiorczego( o ile istnieje) z literaturą związaną z dietetyką lub jakieś ciekawe tytuły książek/prac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Witam, mam pytanko. Ostatnio przeglądałem Menshealth'a i napisali coś takiego:
20 g białka serwatkowego i 5 g kreatyny 45 minut przed treningiem

Oto recepta na szybkie zbudowanie muskulatury: Australijscy naukowcy obliczyli, że osiągniesz aż o 87% większy przyrost masy mięśniowej, poprawisz wyniki w wyciskaniu na ławeczce o 36% i pozbędziesz się 3% więcej tkanki tłuszczowej, jeśli będziesz swój białkowy koktajl z kreatyną wypijał 3 kwadranse przed rozpoczęciem treningu zamiast pić go przed snem i po obudzeniu się.


Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
jeden koktajl o niczym nie swiadczy a na pewno nie da takich wyników j/w
suplementacja około treningowa ma swoje plusy ale bez przesady oczywiscie poczytaj tutaj np.
https://www.sfd.pl/Przedtreningowa_suplementacja__nieodzowna_cześć_potreningowej_suplementacji_-t702606.html

imo zjesz przed treningiem pelnowartosciowy posiłek i bedzie ok , a wypic cos z supli odzywek wolałbym po jezeli juz

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-03-25 16:10:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium