SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173799

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
Astral
Jakie sa najlepsze / najzdrowsze / najpełniejsze źródla tłuszczy ? Zaøóæmy æe nie znosze oliwy z oliwek, co zmaiast niej ? Maslo, orzechy, co jeszcze ?


np.migdały, ryby, olej rzepakowy tłoczony na zimno, olej lniany,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Witam mam pytanko otoz jestem na redukcji i mam diete 2200kcal na dzien i po prostu kurczakiem gotowanym na obiad chce mi sie zygac czy moge go zastapic dorszem pieczonym w panierce ( JAJKO + BULKA TARTA ) na patelni teflowanej na oliwie z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
maciek-gda
Jak to w końcu jest z wliczaniem kcal do bilansu dziennego z warzyw?
Bo jeśli chodzi o białko roślinne to jego nie uwzględniam, ale co np. z ww w warzywach?

pozdrawiam


jezeli sa to jakies sladowe ilosci to nieliczysz, wliczasz tylko z tych warzyw ktore maja ich wieksze ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
maciek-gda
Jak to w końcu jest z wliczaniem kcal do bilansu dziennego z warzyw?
Bo jeśli chodzi o białko roślinne to jego nie uwzględniam, ale co np. z ww w warzywach?


Nie ma potrzeby wliczania węglowodanów ani kalorii z warzyw, wyjątkiem są tutaj warzywa bardziej kaloryczne typu np. ziemniaki, fasola czy kukurydza.

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
Devis96
Witam mam pytanko otoz jestem na redukcji i mam diete 2200kcal na dzien i po prostu kurczakiem gotowanym na obiad chce mi sie zygac czy moge go zastapic dorszem pieczonym w panierce ( JAJKO + BULKA TARTA ) na patelni teflowanej na oliwie z oliwek.


kurczaka nie musisz jesc tylko gotowanego przeciez, mozesz dodac roznych przypraw i upiec, zrobic duszonego itd,
poza tym sa tez inne miesa, ktore mozesz wlaczyc do jadlospisu i robic na rozmaite sposoby,
rybe jak juz to robiłbym bez bułki tartej, chyba ze tylko od czasu do czasu taka dla smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Aha to nic sie nie stanie jezeli od czasu zjem sobie takiego dorsza ? dodam ze to bedzie posilek przed bieganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
a co miało by sie stac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
perys92
maciek-gda
Jak to w końcu jest z wliczaniem kcal do bilansu dziennego z warzyw?
Bo jeśli chodzi o białko roślinne to jego nie uwzględniam, ale co np. z ww w warzywach?


Nie ma potrzeby wliczania węglowodanów ani kalorii z warzyw, wyjątkiem są tutaj warzywa bardziej kaloryczne typu np. ziemniaki, fasola czy kukurydza.



Ziemniaków i kukurydzy nie jem w ogóle, fasolę czasem tak, to ok, będę ją wliczał po prostu.

Dzięki za odpowiedzi :)

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Tzn wiesz jestem na redukcji i teraz dbam o diete bardziej niz o swoja dziewczyne ze tak powiem i chce jaknajlepiej to zrobic dlatego takie pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
skoro tak dbasz o diete to wtedy odpusc ta bułke tarta, bedziesz miał czyste sumienie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium