SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aczkolwiek w okołotreningowych możliwie najmniej tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Czy do dziennego bilansu wliczać białko z ryżu/kaszy/chleba etc.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Wliczać.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15840
Niedźwiedź
Witam, mam pytanie jak przejść z redukcji na masę? Robię aktualnie tydzień przerwy od treningów i chciałbym w przyszłym tygodniu wejść na cykl masowy. Jak zwiększać kalorie w tym czasie? Aktualnie jestem na poziomie około -550kcal. Dodam, że na cyklu masowym także chciałbym robić aeroby. Nie oczekuje podanych dokładnych wartości tylko wskazówki, lub jakiś schemat działania ;)

podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2391
Czy obcięcie węgli i zwiekszenie ilości tłuszczy i białka w diecie (podczas cyklu kreatynowego) łączac aeroby z siłownią, pozwoli zbudować mięśnie jednocześnie spalając tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
@Niedźwiedź Daj bilans na 0 i obserwuj efekty.

@Minotauro Raczej nie, rekomp to nie taka prosta sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Niedźwiedź
Niedźwiedź
Witam, mam pytanie jak przejść z redukcji na masę? Robię aktualnie tydzień przerwy od treningów i chciałbym w przyszłym tygodniu wejść na cykl masowy. Jak zwiększać kalorie w tym czasie? Aktualnie jestem na poziomie około -550kcal. Dodam, że na cyklu masowym także chciałbym robić aeroby. Nie oczekuje podanych dokładnych wartości tylko wskazówki, lub jakiś schemat działania ;)

podbijam


Wejdz na regeneracji od razu na 0 a pozniej np na +200-300 i obserwuj organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Minotauro
Czy obcięcie węgli i zwiekszenie ilości tłuszczy i białka w diecie (podczas cyklu kreatynowego) łączac aeroby z siłownią, pozwoli zbudować mięśnie jednocześnie spalając tłuszcz?


Nie ma takiej mozliwosci. Byc moze na low carb bedzie Ci lepiej ale na cud nie licz. Sprawdz na sobie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
Czy jak do platkow owsianych dodam troche dzemu (takiego domowego, od babci ), to czy to bedzie bardzo przeszkadzac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam, ćwiczę tym treningiem na mase http://powerbuilding.pl/program-treningowy-dla-poczatkujacych/  i mam pytanie, co do diety i odżywek bo mam trochę brzuch i zostawić to narazie i ćwiczyć dalej i jeść tyle ile jem żeby tą masę zbudować a później to redukować czy teraz trochę mniej jeść i spalić to a jak spalę to wtedy więcej jeść i więcej kalorii czy jak ?? Dietę uzupełniam czasami gainerem i białkiem no i teraz zaczynam cykl na kreatynie. Aha i do treningu nie ma zastrzeżeń ??

Zmieniony przez - krystian333 w dniu 2013-02-19 11:19:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium