SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
przygotowujemy posiłki smacznie tak, że che się jeść.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
Mozesz mi powiedziec w jaki sposób przygotowujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
kuchnia sfd.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 854
Jak przyrzadzić pierś z makaronem lub ryżem i warzywami . Prosze o przepis albo link bo nic tam nie wiedziałem ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
przejrzyj dokładnie, masz setki przepisów na takie zestawienia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogę gotować biały i brązowy ryż razem, w jednym naczyniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie tak, tylko pamiętaj, że biały gotuje się około 10 minut, a brązowy 25-30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Biały 15 , brązowy 30 - raz gotowalem dłuzej to wiecej ryzu sie zrobilo :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 i 25 jest na lekko twardo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja lubię jeść twarde ryże i kasze. Mają niższy indeks glikemiczny (wiem, nie jest żadnym ważnym wyznacznikiem), ale takie węglowodany 'na twardo' lepiej nadają się na budowanie czystej masy mięśniowej. Było o tym w w jednym z numerów "Perfect Body". Poza tym nie lubię rozgotowanego ryżu, kaszy czy makaronu.

Ponadto zawsze przesypuję ryż do garnuszka, zalewam dwukrotnie ilością wody i gotuję tak długo, aż ryż wszystko wsiąknie (reszta wyparuje). W ten sposób można zachować wszystkie minerały w ryżu, a gotując w większej ilości wody ubytek mikroskładników się zwiększa.

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium