SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
możesz robić omlet(przepisy w kuchni SFD) albo zwyczajnie zjeść np.jajka na miękko/twardo+owsiane

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Siemka, mam pytanko odnośnie śliwek suszonych, wyczytałem, że jeżeli zaleję kilka wrzątkiem (3/4 szt) i wypiję wodę i zjem je to wspomaga pracę jelit, co o tym sądzicie, macie jakieś inne sprawdzone sposoby na lepszą przemianę materii (" częstsze wypróżnianie")? Np. picie siemię lnianego takiego z apteki 3 razy dziennie 1 łyżeczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10979
Jakie kupić kakao?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Siemka, mam pytanko odnośnie śliwek suszonych, wyczytałem, że jeżeli zaleję kilka wrzątkiem (3/4 szt) i wypiję wodę i zjem je to wspomaga pracę jelit, co o tym sądzicie, macie jakieś inne sprawdzone sposoby na lepszą przemianę materii (" częstsze wypróżnianie")? Np. picie siemię lnianego takiego z apteki 3 razy dziennie 1 łyżeczka.

Po co chcesz się częściej wypróżniać?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Chodzi o to, że mam często zaparcia, jakiś taki ucisk czuję w brzuchu, ból. Ogólnie czuję się jakiś taki ciężki. Przed rozpoczęciem diety, czyli liczeniem kcal, jedzeniem porządnym nie miewałem takich dziwnych problemów, było mi bardziej lekko
Teraz staram się jeść jakieś 500 g warzyw dziennie.
Czy możliwe jest, że takie problemy mam od picia białka?

Zmieniony przez - vegetto1994 w dniu 2013-02-21 17:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10097
Szprota94
możesz robić omlet(przepisy w kuchni SFD) albo zwyczajnie zjeść np.jajka na miękko/twardo+owsiane


właśnie nie chce takiej odpowiedzi

jeszcze raz - jak przyrządzacie płatki owsiane z jajecznicą/sadzonymi? po protu moczycie, mielicie i moczycie czy jak? bo dla mnie to słaba opcja(niezbyt smaczna) a chciałbym zjeść coś innego niż odżywkę białkowa z owsianymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
Kiedy planuję trening przed drugim posiłkiem, zostaje tylko śniadanie. Co byście polecili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jakie sery żółte polecacie? Moglibyście podać od razu firmę, gdzie można kupić, itp.? Chcę mieć pewność, że jem dobry produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
W sumie mam podobne pytanie jak Fat-hulk - czy sery żółte są w ogóle dobrym elementem diety?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
ma ktos przepis na jakies dobre ciastka ryzowe? bo na necie wszedzie tylko przepisy ze szklanka cukru
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium