SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Nie licząc węgli z warzyw to dostarczam je rano z owsianki z kefirem (mniej więcej 100g płatków ze wskazaniem na 'mniej' ;P), następnie jem pół paczki kaszy gryczanej. To takie główne źródła, oczywiście można do tego jeszcze dodać śladowe ilości z jajek czy kefiru . Czasem się zdarzy, że zamienię owsiankę na chleb żytni razowy (ten ciemny). Jak powiedziałem chcę powoli zwiększać węgle, a co ważne jeszcze nie trenuję siłowo, zaczynam w poniedziałek.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie bardzo rozumiem potrzebe jechac na tak niskich węglach, szczególnie, że owies nie jest specjalnie rewelacyjnym ich zrodlem i bedac na low-carb zrocilbym wieksza uwage z czego dostarczam węgli. W diecie brakło chociażby owoców, które również tutaj mogłyby się świetnie sprawdzic.

Proponuje zaczac zwiekszac węglowodany od posiłku potreningowego przede wszystkim, a dopiero pozniej dodawac do innych posiłków.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
mam pytanie do tych zorientowanych ile powinno się gotować czasu serce drobiowe , żołądek drobiowy i ile taki kawałek 150g wątróbki drobiowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ok.20min powinno być ok
wątróbkę polecam udusić na patelni z cebulą-pokrojona na drobne kawałki będzie w 10-15min

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Albo po prostu, w przypadku smażenia wątróbki, nakłuj ją nożem. Jeśli krew przestała wyciekać - wątróbka jest gotowa.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Czy do suchego ryżu + kura smazona bez tluszczu (nowy wynalazek papirus:D) moge stosowac gotowy sos meksykanski Łowicza - słoik.

Redukuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Koniu zawsze powtarza: ten papirus to pic na wodę i zwykły chwyt marketingowy a jego skład jest tragiczny. Co do sosu to nie ma wielkich przeciwwskazań, choć moim zdaniem lepiej jest zrobić prosty sos pomidorowy z pomidorów z puszki/świeżych zblendowanych. I zdrowiej, i smaczniej. Pozdrawiam.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
patrzyłes na sklad tego łowicza? sporo tam cukru moze byc jak to bywa w gotowych sosach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Dzięki za odp, papirus stosuje od niedawna bo gotowany mi sie znudzil a na oleju smazyc ciezko na redukcji, co do sosu to pozostane, lał w niewielkich ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Mam pytanie czy potrawy smażone na maśle, smalcu mogą być rakotwórcze? i czy czarny kolor przyciąga kurz czy po prostu na nim widać jest ten kurz? kupiłem czarny kubek , odłożę go na chwile i zaraz cały w kurzu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium