SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Od czasu do czasu się nadaje, warto zadbać o jakość mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fat-Hulk
fighter7
davidooo
jw, nawet w biedronce są


a wiesz może jak się ten z biedronki nazywa?

Ziarna Natury czy jakoś tak. Od razu poznasz, bo innego ciemnego chyba nie ma. W składzie tylko mąka durum i woda.


chyba ziarna natury nie jestem pewny a nie chce mi sie iść do kuchni sprawdzić brązowo zielonkawe opakowanie, uwaga nie jedyny brązowy w biedro bo dzisiaj byłem to jakiś nowy brązowy ruski sie pojawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja polecam makaron tesco w zielonych paczkach (w niebieskich jest niepełnoziarnisty). 4zł/500g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
davidooo
Fat-Hulk
fighter7
davidooo
jw, nawet w biedronce są


a wiesz może jak się ten z biedronki nazywa?

Ziarna Natury czy jakoś tak. Od razu poznasz, bo innego ciemnego chyba nie ma. W składzie tylko mąka durum i woda.


chyba ziarna natury nie jestem pewny a nie chce mi sie iść do kuchni sprawdzić brązowo zielonkawe opakowanie, uwaga nie jedyny brązowy w biedro bo dzisiaj byłem to jakiś nowy brązowy ruski sie pojawił



Ziarna Natury to jest z pszenicy makaron a mi chodzi o ten "lepszy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fighter7
davidooo
Fat-Hulk
fighter7
davidooo
jw, nawet w biedronce są


a wiesz może jak się ten z biedronki nazywa?

Ziarna Natury czy jakoś tak. Od razu poznasz, bo innego ciemnego chyba nie ma. W składzie tylko mąka durum i woda.


chyba ziarna natury nie jestem pewny a nie chce mi sie iść do kuchni sprawdzić brązowo zielonkawe opakowanie, uwaga nie jedyny brązowy w biedro bo dzisiaj byłem to jakiś nowy brązowy ruski sie pojawił



Ziarna Natury to jest z pszenicy makaron a mi chodzi o ten "lepszy"


ziarna natury na 100% bo przed chwią gotowałem, no to jest pełnoziarnisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pełnoziarnisty pszeniczny = durum semolinum.

lepszą opcją jest zapewne makaron razowy żytni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
no właśnie mi chodziło o ten żytni gdzie kupić ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Sklepy z ekologiczną żywnością, widziałem też taki dział w Auchan, musisz poszperać ;)

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ma znaczenie czy dzienne zapotrzebowanie rozłoze na 6 posiłkow czy zjem to przykładowo w jednym posiłku???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
a sklepy tesco/lidl/kaufland/biedronka powinno byc?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium