SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
@Adkens Makarony jemy durum. A co do ilości - przelicz wszystkie wartość kcal w swojej diecie (zachowawszy oczywiście wszelkie proporcje), i zobacz czy Ci brakuje energii.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ok , no przeliczyłem wszystkie wartości wiem ile czego powinno być , czy tylko przy tej wadze na raz w jednym posiłku to nie będzie za dużo czy mi się nie odłoży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja ważę 74kg i jem na raz 200g makaronu. Zależy jak wygląda reszta posiłków w ciągu dnia.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
@Adkens, To, czy Ci się odłoży, zależy głównie od rodzaju węglowodanów. Jeśli nie jesz tego makaronu przed snem, to nie powinno się odłożyć. O ile oczywiście zapotrzebowanie jest dobrze policzone.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
to mam ostatnie pytanie po bieganiu jak zjem od razu banana to pełnowartościowy posiłek po jakim czasie mogę zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Kasza kuskus błyskawiczna czy zwykła . Czy ma to takie samo znaczenie jak z płatkami owsianymi górskimi a błyskawicznymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Kasze kuskus wywal całkiem, tak właściwie to jest makaron, a nie kasza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11864
Siemka mam pytanko jestem na redukcji i mam pasztet pieczony przez mamę skład: pierś kurczaka, łopatka wieprzowa, udka kurczaka, mięso wieprzowe, trochę cebuli smażonej. Pasztet jest bardzo smakowity czy na redukcji nie ma przeciw skazań by jadać od czasu do czasu jakieś 100g takiego pasztetu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
vegetto1994
Siemka mam pytanko jestem na redukcji i mam pasztet pieczony przez mamę skład: pierś kurczaka, łopatka wieprzowa, udka kurczaka, mięso wieprzowe, trochę cebuli smażonej. Pasztet jest bardzo smakowity czy na redukcji nie ma przeciw skazań by jadać od czasu do czasu jakieś 100g takiego pasztetu ?


Sklad jest ok i wiesz, ze jest tam to co napisales, wiec ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
adkens
to mam ostatnie pytanie po bieganiu jak zjem od razu banana to pełnowartościowy posiłek po jakim czasie mogę zjeść?


Mozesz zjesc od razu z bananem

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium