SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1354
A i jeszcze jedno- czy babcina szynka z kupionej świni jest dobrym pomyslem? Mysle ze nie ma tam konserwantow ile w sklepowych szynkach. Jesli tak to w jakich porach dnia ja jesc ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Możesz sobie położyć na chleb jako wędlinę w pierwszym/drugim posiłku. Na pewno jest to lepsza opcja, niźli kupne wyroby. Mimo wszystko ja stawiałbym częściej na gotowaną/pieczoną pierś z kurczaka, pokrojoną w plasterki. Pozdrawiam.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
aMMAtor
A i jeszcze jedno- czy babcina szynka z kupionej świni jest dobrym pomyslem? Mysle ze nie ma tam konserwantow ile w sklepowych szynkach. Jesli tak to w jakich porach dnia ja jesc ;)?


Czytales jakies posty podwieszone o odzywianiu w ogole?
Zalezy jak jest robiona i ile ma tluszczu i jak to wliczysz w swoj plan zywienia... Wiecej niz raz dziennie bym jej nie jadl...

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Parę stron wcześniej było o podrobach - jakie ilości są ok? Raz w tygodniu? Częściej?
Czytając zrobiliście mi smaka. Dziś kupiłem 300g z przekonaniem, że 100g ma nie więcej jak 10g B/100g P. Teraz sprawdzam w tabelach i ~20g B. Dobra alternatywa, tania i smaczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Ustawiając sobie 2 dni na ryby, daj 2 dni na podroby - w reszcie dni postaw na pierś z kurczaka/indyka. Moim zdaniem postąpisz rozsądnie. Jeśli fundusze na to pozwalają to ryby zwiększ do 3 dni, podroby (ewentualne) jeden raz. Oczywiście od czasu do czasu zamień pierś na wieprzowinę/wołowinę.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
maciek-gda
Wojtekk
Panocki zeżarłem batona olimpu( ochota miałem na te podeszwe od buta) i od jakiś 6 h umieram... Bebech mi zaraz wybuchnie... Na co możliwe uczulenie i jak sobie z tym fantem poradzić?


Wez jakis ulgix albo cos na ta podobe. Data byla wazna napewno? Co przed batonem jadles? W Matrixie raczej nie ma nic co by Ci moglo zaszkodzic...


To co na lean gains 500g kury ,200g makaronu i tego batona(codzienna wersja jest taka sama wykluczając tego batona)

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
U mnie wygląda to mniej więcej tak, że w tygodniowym rozliczeniu wychodzi ~500g łososia, czasem makrela/tuńczyk.
np. dzień: 3 posiłki kurczak, 1 ryba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Więc możesz raz, dwa razy w tygodniu bez bólu głowy zamienić w jednym posiłku kurczaka na podroby ;]. Najlepiej w posiłku przedtreningowym.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Wojtekk
maciek-gda
Wojtekk
Panocki zeżarłem batona olimpu( ochota miałem na te podeszwe od buta) i od jakiś 6 h umieram... Bebech mi zaraz wybuchnie... Na co możliwe uczulenie i jak sobie z tym fantem poradzić?


Wez jakis ulgix albo cos na ta podobe. Data byla wazna napewno? Co przed batonem jadles? W Matrixie raczej nie ma nic co by Ci moglo zaszkodzic...


To co na lean gains 500g kury ,200g makaronu i tego batona(codzienna wersja jest taka sama wykluczając tego batona)


Wojtek, wez tak jak pisalem jakis ulgix, posiedzisz nad woda i powinno przejsc

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Ale rozpyeahrdol kosa, czuje sie jakbym zjadł makaron z pszenicy bo po durum takich jazd niet

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium