SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
A drogi? Zresztą, nie wiem kiedy znów będzie okazja do zakupu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
minimalnie droższy niż basmati.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
To w sumie na spróbowanie można kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeśli chodzi o tłuszcze z np : owsianych ,ryzu , makaronow itd. To wlicza się go do tłuszczy? Wiecie o co chodzi , jak liczymy sobie ile tłuszczu ma być kg/mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
tak, wszystko wliczasz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Koniu151
Nie koniecznie jest uzasadnione pchać w siebie do oporu omegę-3.


To ile brac w takim razie? te 4x150g lososia zjem na pewno wedzonego (zawsze w jakiejs promocji dorwe to wezme wiecej ;p), a te 300g jem jak mam najciezszy trening w tyg, tylko pytanie tez jak wplywa obrobka cieplna takiego fileta za zawartosc o-3? 2-3 dziennie stykna? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Duża ilośc ryb wędzonych w diecie nie jest porządana, więc jeśli już celuj w świeże.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
co drugi dzien tragedii nie robi, szczegolnie ze jem wedzonego na zimno, wiec bez zanieczyszczen dymem i substancjami kancerogennymi ;) Nadal nie wiem ile mam brac tej o-3 dodatkowo w capsach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie to ważniejszy od ilości o3 jest stosunek o3:o6, który najlepiej żeby wynosił 1:1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1321
wliczacie surówki itd do BTW? chodzi mi o same składniki bez oliwi tzn. warzywa , czasami trochę owoców w tym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium