SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175198

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jeżeli jakościowo wygląda dobrze to ok. Drastycznie na pewno bym nie zwiększał. Jeżeli chodzi o tłuszcze to ważniejsze będą proporcje kwasów tłuszczowych niż sama ilość tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Ponawiam pytanie o mleko kokosowe z puchy (pomijając fakt, że jest z puchy )

Syf, czy ujdzie?

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2013-05-16 14:18:29

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
ujdzie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
kwasy omega-3 którę pobieram w kapsułkach doliczać do bilansu zapotrzebowania dziennego ?

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Nie musisz, aż tak dużo ich nie bierzesz przecież pewnie

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak myślicie mogę raz na tydzień jeść wątróbkę czy to za dużo?
Bo słyszałem coś o jakiś toksynach i w ogóle, ale z drugiej strony jest bogata w żelazo ...
Jak już bym ją jadł to po treningu czy przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak myślicie mogę raz na tydzień jeść wątróbkę czy to za dużo?
Bo słyszałem coś o jakiś toksynach i w ogóle, ale z drugiej strony jest bogata w żelazo ...
Jak już bym ją jadł to po treningu czy przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Potreningu.pl
Przez wielu znienawidzona jako koszmar dzieciństwa posiada naprawdę tak wielkie bogactwo składników mineralnych i witamin, że bez wątpienia można nazwać ją "bombą". W 100g gotowanej lub duszonej wątróbki drobiowej znajdują się (dla porównania w nawiasach podano zalecane dzienne spożycie dla dorosłego mężczyzny) : witamina B2 - 2 mg (1,3 mg); niacyna 11 mg (16mg), witamina B12- 16,8 mcg (2,4 mcg); kwas foliowy- 162 mcg (400mcg), a także w całkiem sporych ilościach witamina A, B5 , cholina, B1 czy nawet witamina C. Jeżeli chodzi o składniki mineralne to na uwagę zasługuje przede wszystkim żelazo, a także selen. Inne pierwiastki, takie jak: cynk, miedź, magnez występują w znacznie mniejszych ilościach. Dodatkowo wątróbka jest bardzo dobrym źródłem pełnowartościowego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Wątróbkę warto włączyć do diety. Ja jak mam czas na przygotowywanie posiłków to jem z 800g wątróbki tygodniowo.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli mogę. ;)
Przed czy po treningu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium