SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175594

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2392
Witam. jeśli masa idzie wolno a brzuch bardzo podlewa to zmniejszyć węgli a dodać trochę więcej tłuszczy?

Nie ma Lipy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
W pierwszej kolejności upewnić się,że wszystkie węgle pochodzą z nieprzetworzonych,wartościowych źródeł. Możesz zrobić tak jak piszesz,szczególnie zwiększyć udział Omega 3.Dodatkowo będzie Ci łatwiej zjeść całe jedzenie ze względu na mniejszą objętość

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-03-30 16:57:50

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2392
tłuszcze czerpie głownie z żóltek jaj i oliwy z oliwek czyli kielonek oliwy więcej a w szkole jem 3 kanapki albo bulki to ograniczyc do 2?

Nie ma Lipy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
a czy oliwa to głównie źródło Omega 3? Proponuję zajrzeć do tabel
Bułki mogą być raczej wątpliwej jakości o ile nie pieczesz ich samemu i warto je zastąpić wartościowszymi,mniej przetworzonymi źródłami węglowodanów

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Pytanko, czy to prawda że jeżeli plantacja owoców/warzyw jest nawożona obornikiem to pasożyty wraz z wodą przedostają się do owoca bezpośrednio do środka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jakie pasożyty?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
chodzi mi głównie o lamblie , które podobno się w takich obornikach mogą znajdować:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się je kokos? Chodzi mi głównie o skórkę, rozłupuję skorupkę, piję sok i zostaje mi wnętrze kokosa z zewnątrz jest to cieńka warstwa skórki, która jest dość niesmaczna ale zjadliwa i tu się nasuwa moje pytanie czy tą skórkę można jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
można

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie czy przy diecie na masie to normalne, że człowiek w dni nie treningowe praktycznie cały czas czuję się najedzony?? Wiadomo wtedy odpoczywamy o wiele mniej się ruszamy wiec metabolizm trochę wolniejszy jest. Czyli jeżeli czuje się cały czas najedzony a w planie mam jeszcze np 2 posiłki to mam je w siebie wepchać?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium