SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Lepiej z rana spożyc około 100g owocu czy 10g miodu i czy to ma jakiś wpływ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Obojętnie, możesz zamiennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
paramaribo2 nie wiem ,do czego zmierzają twoje wypowiedzi ?
picie bcaa w trakcie wysilku co prawda na masowce tez w niczym nie przeszkadza , mozna trenowac dluzej no i lepsza regeneracja i wiele innych wiec w czym problem? pisalem juz kiedys czy moge miksowac bcaa po treningu z mono i ktos odpowiadal ze smialo mozna brac ... tak samo jak na czczo z bialkiem . Moja mono to zwykle z vitalmaxa bezsmakowe wiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
esquiss
@domer a co myslisz o nich jako posilek po treningowy ?

od razu po zakonczeniu treningu to by wygladalo tak : troche wafli ( zeby dawalo 40g ww ok.) + Colos treca (41 WW-w tym 21 cukry proste) popite bcaa z kreatyna


Daj lepiej cos mniej przetworzonego, np banany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Czy to prawda że ten duży czosnek to podróba chińska i jest nic nie warta? że powinno się jeść ten taki mały który podobno jest Polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Czy jeśli po treningu wypijam WPC i do tego jem banana obowiązkowo muszę coś zjeść 1h po tym posiłku czy mogę już czekać do kolacji te 2-2,5 h?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie możesz 2h poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Ile jeść czosnku aby podnieść noradrenalinę?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2790
Mam pytanie odnośnie pierwszego posiłku w ciągu dnia. Jako, że ćwicze zawsze ok. godziny 10-11 rano to pierwszy posiłek staje się odrazu posiłkiem przed treningowym (wstaję o 8 rano) więc mam go skomponować wedle zasad dotyczących właśnie posiłku przed treningowego czy raczej zasad dotyczących pierwszego posiłku w ciągu dnia - śniadania? Czy jest w ogóle możliwość pogodzenia tych dwóch funkcji niczego nie tracąc? Jeśli tak, to w jaki sposób ułożyć dietę na resztę dnia? Według normalnych zasad?

Dietę chcę ułożyć na masę, trening mam FBW 3 razy w tyg. (Jeśli ma to jakieś znaczenie)

Zmieniony przez - Rozano w dniu 2013-02-09 14:16:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium