SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Tutaj pytamy o dietę, nie o trening. Więc ponawiam swoje dawne pytanie: czy można gdzieś kupić suszoną żurawinę bez dodatku cukru i oleju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
domer
Jaraw
trening koncze o 21-22 czy po treningu z bcca dobrym rozwiazaniem bedzie gainer? powrot do domu 30min-1h bialko i spac? wiem ze zaraz zespamujecie mnie ze micha micha nie moge nic konkretnego zjesc bo jestem na wyjezdzie sluzbowym gdzie kolacja jest o 18 i dlatego musze radzic sobie prochami


BCAA juz w trakcie treningu i przed nim. Po treningu moze byc gainer a w domu posilek.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-03-03 07:17:00



Co rozumiesz przez "w trakcie treningu". zarysuje mniej wiecej moj harmonogram o 21+koncze albo trening silowy albo CF i do tego 15-30min biegu czy bcca dobrze byloby wziac przed biegiem a w szatni gainera wypic nastepnie w domu bialko i do spania?

Zmieniony przez - Jaraw w dniu 2013-03-03 12:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Witam pytanie od nośnie lean gains mam, mianowicie w dni treningowe wychodzi 500g ryżu, 1kg kurczaka i 10g oliwy. Trening na czczo czyli ok 6 godzin mam zjesc 90% tego co wypisałem ... no dobra ok. Ale czy zamiast tego kilograma kurczaka mogę jakieś inne białko? np nabiał? i zamiast ryżu to 4 x torebka + owoc rzędu węgli z torby ryżu? Bo wyczytałem że można i trzeba liczyć tylko białko zwierzęce. A w dni nietreningowe dać w takim razie 120ml oliwy do tego warzywa (30g WW) i też kilo kurczaka?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 712
1. Jest sens robić 2 diety na dni treningowe i nie- treningowe? Czy lepiej systematycznie jechać na jednej i tej samej?
2. Czy warzywka dorzucamy też w posiłka przed i po treningowych? Bo jedni piszą żeby ich nie dorzucać a inni właśnie dają.

Zmieniony przez - Spinache w dniu 2013-03-03 15:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jeżeli w dni nietreningowe jem tyle samo co w dni treningowe a przecież w dni nietreningowe odpoczywam, czyli energia jaką zużywam jest zdecydowanie mniejsza, to czy zalewam się tłuszczem czy ta energia którą wchłonąłem pozwala na szybsze zregenerowanie się mięśni oraz ich powiększenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Spinache: jest sens,zawsze trochę urozmaicisz;możesz np.uciąć nieco kcal lub zmienić proporcję ww/tłuszcz

Vaxol: zależy od Twojego organizmu,możesz nieco zmniejszyć kcal w DNT,ale nadal pozostać na plusie kalorycznym

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-03-03 15:42:44

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
takie pytanie dotyczące chleba tostowego. czy przy średnich treningach mogę go jeść żeby się nie zalać ani nic takiego ? bo raz ze jest dobry a dwa nie trzeba go zjeść dużo być mieć uczucie stosci na długi czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jak zrobić takie ciastka, żeby były chrupiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy ktoś wie może jak jest z kortyzolem na diecie IF? Podobno gdy człowiek jest głodny i przez długi czas nic nie je, to wzmaga się wydzielanie kortyzolu.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Dzieje się to podobno, o ile pamiętam, dopiero po około 36-48 h postu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium