SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. biały chleb out, tylko dobrej jakości ciemny, pełnoziarnisty, ogólnie tosty są ok ale tak jak powiedziałem nie z białego chleba
2. spalacz tłuszczu sobie daruj, napewno ci nie spali tłuszczu, to by było za proste

masz działy takie jak odżywianie i trening, zapoznaj sie z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz diety, na pewno nie potrzebujesz spalacza w ogóle.
Chcesz schudnąć, wszystko masz tutaj:
https://www.sfd.pl/odchudzanie/
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Firma JANEX:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup ryż basmati lub długoziarnisty-paraboliczny, nawet go w biedronce dostaniesz 10min i miękki a nie kamień jak twój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 791
Przez jakiś czas ostatnio byłem na diecie redukcyjnej, spadlo mi kilkanascie kg przez pare miesięcy. Teraz w niedługim czasie postanowiłem do aerobów i diety dorzucić siłownie. Trzymać się cały czas tej samej diety i po prostu dodać jakiś dodatkowy posiłek w dni treningowe czy ułożyć coś nowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
BYŁeś na diecie redukcyjnej. jaki jest Twój cel? nadal redukcja? masa? To nie jest forum ezoteryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dorzucisz siłownie to będzie większe zapotrzebowanie na składniki odżywcze takze ta dieta którą stosowałeś do tej pory bez udziału siłowni trzeba troche przemodelować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Witam, mam pytanie obliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne 3370kcal (dieta na mase). Dokładnie nie wiem ile dać białka ile tłuszczy a ile węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2,2g białka, 1,2-1,3g tłuszczy reszta węgle (na kg masy ciała)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 791
Najchętniej chciałbym nie ruszać wagi, jednak stopniowo spalać tłuszcz i budować mięśnie w jego miejsce. Nie wiem jednak czy coś takiego w ogole jest mozliwe, no ale w takim razie powiedzmy ze interesuje mnie redukcja. Czyli układać nową diete?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium