SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 12

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 175396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Za duzo niezdrowych tluszczy, daruj sobie majonez. No chyba, że sam zrobisz to odrobinę do sałatek można

Zmieniony przez - popuri w dniu 2013-02-02 21:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Mam pytanko. Czy w dni nietreningowe dieta powinna wyglądać tak samo jak w dni treningowe? czy może z czegoś zjechać np z węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
Wedle tego co otrzymałem od dietetyka, to w dni nietreningowe po prostu mam mniej kalori, srednio o 200-300. Wszystkiego po torchu jest troszeczke mniej. Aby zachowac równowagę wszędzie troche warto odjąć. Czy dobrym krokiem jest mniejsza podaż kaloryczna w dni nt to nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Mam dylemat związany z mlekiem.
Mam możliwość korzystanie z mleka prosto od krowy,ale z tego co wiem to takie mleko ma około 15%tłuszczu
dlatego też przy układaniu diety wykorzystałem mleko przetworzone 2% (200g)
I moje pytanie brzmi czy mogę stosować mleko bezpośrednio od krowy ? czy lepiej jest jednak spożywać te przetworzone o zawartości T2% ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jak zrobić zrzut diety z tego linku ? ->http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
na klawiaturze : PrtScn --->paint --->ctrl + V --->zapisz jako --->jpg.------>wrzucasz na jakas stronke np imageshack.us czy cos takiego ---->i wrzucasz na forum linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A nie ma jakiegoś lepszego sposobu?
Mam dietę rozpisaną na cały tydzień, a to jest niewygodne i dużo czasu zajmuje.

Zmieniony przez - Fryto w dniu 2013-02-03 14:50:15

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
hmmm zrobienie ss zajmuje duzo czasu ? ja to zrobie wraz z wrzuceniem na serwer w 2 minuty... nie chce ci sie i tyle ... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nie chodzi mi o screen shota tylko o wrzucanie wszystkich danych do tabel. Godzinę dziś siedziałem, żeby wszystko wrzucić i mam to wklejone do microsoft worda (plik .docx).
I teraz po prostu nie chce mi się drugi raz wrzucać wszystkich danych.
No nic, coś wykombinuję.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Nie rozumiem Cię kolego,w swoim dzienniku (tam gdzie masz pododawane posiłki) masz opcję "generuj zrzut" klikasz w to,pobierze Ci się pliczek który wrzucasz na jakiś hosting i proste
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na mase 74kg

Następny temat

Dieta ogólna. Do oceny pod względem 'dietetycznym'.

WHEY premium