SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185612

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Np. po tym że szybko jesteś głodny, czy dużo chodzisz do toalety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
witam! przeziebilem sie czy tez przewialo mnie. goraczka i ogolnie czuje sie bardzo "wypluty". co z dieta? dzisiaj udalo mi sie wcisnac 3,5 posilku :/ dodawszy do tego bole prostownikow postanowilem dac sobie tydzien przerwy od cwiczen. jak jesc? jestem w polowie mikrocyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8258
na siłkę wróć gdy wyzdrowiejesz, musisz dać odpocząć organizmowi w tym trudnym dla niego okresie, a co do dietki to ja nie trzymałbym się jej tak ściśle ale starał się zdrowo odżywiać w miarę apetytu
pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 505
"U niektórych występują takie objawy, może przesaddzasz też z przyprawami.....
Jak u Ciebie wygląda sprawa z białkiem?"

Z przyprawami staram się ostrożnie podchodzić do potraw , gdyż jestem uprzedzony ,że ostrość może nasilać trądzik tak samo jak nadmiar soli. Białko tylko w postaci naturalnej , jem dużo białek jaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Spróbuj ograniczyć ilość ww i podbić tłuszczami to raz jeśłi zwiększyłeś podaż białka ostatnio także zmniejsz lub zmień źróło.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Skodzio: no nie do końca,ale juz Ci mówię . Zastąpienie węgli na redukcji tłuszczami powoduje to,ze organizm uczy się z nich czerpać energię-przez co uczy się też czerpać energię z tłuszczu zapasowego!

s.m.p.a-możesz zerknąć na moje pytanie na samej górze na poprzedniej stronie-byłbym wdzięczny

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Najlepsza będzie ryba nie z puszki lub jakieś mięso wołowina wiperzowina itp. Nie wiem na jaki poziom fatu chcesz zejść. Pamietaj o wapniu.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Mam takie głupie pytanie ;/ Jak mam 100g ryżu na diecie to chodzi o cały woreczek przed ugotowaniem czy po ugotowaniu bo wtedy jego waga wynosi 250g ?

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Przed !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Witam.
jaki aktualnie używacie słodzik,
z aspartamem, sorbitolem ,ksylitolem...

Głównie do placków ( chyba hitu forum )
Do poprawiania smaku potraw smażonych,
czy pieczonych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium