SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tomaszS osoba wytrenowana będzie spalała trochę mniej imo gdyż relatywnie ma lepszą wydolność i org lepiej radzi sobie z wysiłkiem więc to logiczne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Ciężka sprawa. Możemy jedynie posługiwać się wyśrodkowanymi danymi. Każdy organizm jest inny. Nasze diety też są intuicyjne i jej dane są wyśrodkowane. Trzeba brać optymalne, przyjęte jako standardy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2596 Napisanych postów 5129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78465
Kurde, to takie skomplikowane...
Niby wydatek energetyczny, dzienne zapotrzebowanie wynosi przy moim trybie pracy ok 2500 kcal. Do tego biegając rzekomo z tabel, liczników i literatury spalam np 1000 kcal na trening. To aby budować masę teoretycznie powinienem zjadać od 3500 kcal do 4000 kcal. Z doświadczenia jednak wiem, że w takim momencie wyglądałbym jak świnia. Doskonale masowalem na 3300 kcal wbrew wszystkiemu, co z teorii wiem. Dlatego chyba wszystkie liczniki, pulsometry i książkowe obliczenia są nic nie warte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
No niestety muszę się zgodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak widzicie dlatego nie należy za bardzo polegać na tabelach, ale trzeba także próbować czy czasem nie przyjmujemy za mało kalorii, lub nie podwyższamy bilansu za szybko bo to także ma wpływ podkręcać go można wolno i to najlepsze wyjście pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
chłopaki jakiś sposób na brązowy ryż? żeby go po prostu 'przyswoić' a nie zjeść- chodzi mi o np. wypicie tego ryżu. mam blender więc może bym wody mineralnej dodawał do blendera i ugotowanego ryżu i mieszał
może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Można, ale ja bym chyba zwymiotował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a próbowałeś, czy tak w ciemno piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
coś podobnego. Ja dodałem do tego jeszcze jogurtu naturalnego. Obstawiam że z woda będzie już totalna masakra
Ale może akurat Tobie, będzie smakować...

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2010-08-17 09:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
kupilem za 24 zl pas usztywniajacy na kregoslup (materialowy) ma ktos moze zdjecie albo wytlumaczyc jak go najlepiej zalozyc?(dodam ze mam rozczepienie kregoslupa S1)

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium