SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Czy spaghetti ujdzie jako posiłek nieczitowy? Robione z przecieru babci, ale w połowie i ze sklepowego sosu ze słoiczka, do tego dobrej jakości mięso, ale smażone-duszone z cebulą na oliwie z oliwek, makaron (wiadomo) z durum. Tak robi moja mama...
Taka trochę bomba węglowodanowo-tłuszczowa, prawda?

Bo mogę zjeść gotowanego schabowego, ale co smaczniejsze, to wiadomo... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
oj... jeśl inie ejsteś pro to nic się nie stanie jak raz na jakiś czas odejdziesz od diety...
ćwiczy się (i wszystko co z tym związane) dla przyjemności a nie w formie pokuty;p
powiedz mamie żeby nie smażyla cebuli na oliwie - już lepiej na smalcu chociażby...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22336
dlaczego warzywa w diecie sa tak wazne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Lena_k bierz w ciemno

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ja wiem ja wiem!:D
warzywa a) zawierają błonnik b) witaminy c) przyspieszają metabolizm d) utrzymują równowagę kwasowo-zasadową e) na redukcji można się nimi najeść bo mają mało kcal:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ok s.m.p.a. tu są fotki:
http://img818.imageshack.us/gal.php?g=imga0963.jpg

Staż 4,5 miesiąca ćwiczeń, diety wyliczonej nie miałem, dopiero w ostatnich dniach wyliczyłem, ale fakt że przez cały czas trzymałem się zdrowego odżywiania...po prostu nie liczyłem tego. Z efektów jestem mega zadowolony bo zaczynałem jako zatłuszczony mops. Szkoda że nie mam fotek sprzed treningu, ale było to coś porównywalnego do tego:

https://www.sfd.pl/Historia_pewnego_grubaska_;__fotorelacja-t489557.html

Z tym że mój wzrost to 187 cm i miałem przed odchudzaniem 88 kilo...przy czym nie miałem żadnych miesni bo nie ćwiczyłem. W porównaniu do tego zjęcia Bzyka ( mam nadzieje że mogę go uzyc tylko jako przykładu ? ) miałem mniej zatłuszczone ręce i trochę mniej fatu na klatce. Brzuch porównywalny może minimalnie mniejszy miałem.

Co teraz - masa czy rzezba ? Ciągnie mnie do masy, ale jak widać brzuch mam jeszcze troche zalany (mimo że zeszło około 15 cm z pasa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
A co z moim pytaniem z poprzedniej strony?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Co ty, mojej mamie można tłumaczyć! - jak krowie na roweie..., ona swoje wie... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6807
jakie sa opinie na temat energy drinków na diecie redukcyjnej? właśnie zauważyłem ciekawy specyfik w sklepie w angli okolo 2kcal w 100ml wartości odżywcze: śladowe ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
majky nie lepsza będzie kawa? możesz sprówac przed wysiłkiem co lepiej zadziała

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium