SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Myslalem ze prazona traci 50% wlasciwosci
Ale dobra mam inne pytanie
Moja aktywnosc jesc bardzo niska - siedze glownie w domu, 3-4x w tyg biegam po ok 35-40min a w pozostale najczesciej cwicze jakies 15 serii ale lekko
Tak wiec dziennie nie zuzywam duzo wegli mysle ze cos kolo 80-100g, moze nawet
120
Jak chce spozywac te 2200-2300 kcal to musialbym tych wegli jesc 250-300
Oczywiste ze ich nie zuzyje
Wiec, czy jest sens tyle ich jesc? Bialka jem kolo 100g troche wiecej z roslinnym ale nie duzo
Tak wiec reszta zapotrzebowania musialbym uzupelnic tluszczem i wyszedl by taki low carb
Ale wiecej ww nie wykorzystam przy takiej aktywnosci
Szczere odpowiedzi prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wampirate oczywiście chodziło mi o nie prażoną za szybko pisałem i 100 myśłi na raz

Wampirate sam dobrze wiesz że aby nabrać masy wagi przytyć trzeba zwiększykć kalorycznośc posiłków nie widze powodu takie ograniczania się wystarczy ze dołozysz więcj aktywności i bedziesz jadł więcej no chyba że nie chcesz ale w takim razie jaki jest tój cel i ile więcej ważysz?

I napisz czy różni się Twoja sylwetka dużo od monetu kiedy zaczynałeś ? możesz podesłać mi zdjęcia na prv...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Wampirate oczywiście chodziło mi o nie prażoną za szybko pisałem i 100 myśłi na raz
/ Acha to ok

Wampirate sam dobrze wiesz że aby nabrać masy wagi przytyć trzeba zwiększykć kalorycznośc posiłków nie widze powodu takie ograniczania się wystarczy ze dołozysz więcj aktywności i bedziesz jadł więcej no chyba że nie chcesz ale w takim razie jaki jest tój cel i ile więcej ważysz?
/ okolo 20% wiecej od wagi poczatkowej
Podaje w procentach bo ilosc kg nie jest az tak duza ale i waga byla mala
Cel to bardziej utrzymanie a raczej nie podlewanie sie itd czyli staram sie na zerowym bilansie byc
Nie ma co sie oszukiwac - masy bez silowni nie zrobie, byly proby i porazki, tylko bf mi skoczyl


I napisz czy różni się Twoja sylwetka dużo od monetu kiedy zaczynałeś ? możesz podesłać mi zdjecia na priv
/ roznica nie taka jakbym chcial - wygladam " normalnie" czyli jak inni, szczuply ale tez inaczej, poniewaz mam mniej tluszczu nizprzecietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zyly na rekach, lydkach, po cwiczeniach nawet na brzuchu ale nie duze, szczegolnie teraz bo troche fatu weszlo bo za duzo warzyw wcinalem lol
Masy bede nabieral jak trafie na silownie czyli za 2 lata najwczesniej, a narazie chce dostarczyc organizmowi wszystkiego
Po co dawac mu tyle wegli skoro ich nie wykorzysta?
Z drugiej strony dlugie utrzymywanie ich w granicach 100-150g spowoduje ze za te 2 lata moge juz nie tolerowac ich i nie byc w stanie masowac na ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
bo troche fatu weszlo bo za duzo warzyw wcinalem

To od jedzenia warzyw się zatłuściłeś? Daj spokój...

Zmieniony przez - shooter3 w dniu 2010-08-09 21:58:49

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"rugiej strony dlugie utrzymywanie ich w granicach 100-150g spowoduje ze za te 2 lata moge juz nie tolerowac ich i nie byc w stanie masowac na ww" dziwne masz myślenie ale cóż już nie raz próbowałem powodzenia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Wampirate
Te żyły Cię tak "podniecają"? Bo nie pierwszy raz o nich mówisz... Nie zastanowiłeś się że może lepiej byś wyglądał i się czuł mając trochę tłuszczyku? Pomyślałeś o np. chłodnych dniach gdzie będziesz się telepał z zimna? Przy większym wysiłku możesz nawet zemdleć bez grama materiału zapasowego. No i masz bardziej narażony organizm i narządy na urazy mechaniczne, więc lepiej nie wdawaj się w bójki , wiem że jest to dziwne myślenie, ale strach przed tłuszczem taki jak prezentujesz może Cię bardzo zmęczyć psychicznie. Mam świadomość że sam nie jestem dobrym przykładem, ale staram się myśleć też z innej strony medalu - dla niektórych dziwnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Daj spokój - Wampirate zalewa się od węgli zawartych w warzywach...

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
Olej z pestek winogrona moze byc?
zamiast oliwy z oliwek ?

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Tomekk16 jak już to olej rzepakowy bezerukowy tak to nie nadaję się reszta raczej
Za dużo omega 6

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium