SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 691
Nie wiem czy to dobry dział ale mam takie pytanie bo dziś zwróciłem uwagę ze na siłowni schodzi mi około 2 l wody wciągu 2 godz czy to jest ok bo w ciągu dnia staram się pic więcej wody bo biorę kratyne czy to nie za dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jestok jeśli ciężko ćwiczysz mozna przyjąć że na 1 godz tracimy ok 700ml płynów więc je uzupełniaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
ODpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa w trakcie wysilku, wiec jak najbardziej ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czym różni się ser feta od zwyklego białego ? Feta robiony z mleka krowiego i/lub koziego, nie ma konserwantów (tak wyczytalem), zawartosc soli okolo 5%. Ostatecznie ser feta to tez ser biały. Białko i tluszcz w 100g są takie same w feta i wynoszą około 15g tego i tego wiec mozna odpuscic oliwe gdyby jesc to an noc.

Czym one sie rożnia i czy nadaje sie na noc ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-09-21 12:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy moge stosowac na drugie sniadanie maslo orzechowe z ciemnym chlebem do tego, drozdzowka np jagodzianka i serek homogenizowany
widze ze na samym ryzu i piersi z kurczaka nie przytyje wiec chce dodac kcal do 2 sniadania i zobaczyc coz tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
stosować możesz ale ile w tym wartosci odzywczych zobacz sobie w tabelach imo bez sensu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Robie surowke z kapusty, marchewki, cebuli, rzodkiewki, etc... wychodzi mi jej lekko liczac 0,5kg. Moge podjadac ja przez caly dzien dodajac do tego jeszcze 200-300g brokul i to wszystko potraktowac jako dzienna dawke warzyw?

Dodam, ze obecnie przez 2 tygodnie nie cwicze z powodu wspominanego zabiegu. Czy po powrocie do wysilku fizycznego (silownia + muay thai) taka dawka warzyw bedzie wystarczajaca przy wadze 73-74kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Moze byc jako minimum. Ale staraj sie tez dodawac inne warzywa, np czerona papryke jako najlepsze zrodlo witamin C, itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
czy jeżeli mam zapotrzebowanie na białko 139g, wszystkich białek w diecie mam 149g ale tylko 64% z tego to białka zwiezęce to czy to wystarczy?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Domer - papryke rowniez jem ale zauwazylem, ze zarowno z nia jak i z pomidorami i reszta czerwonych warzyw jest tak, ze bardzo niekorzystnie dzialaja na moja cere. Mam wrazliwa, naczynkowa ze sklonnosciami i niestety ciagle meczacym tradzikiem. Czerwone warzywa i wyzsza (czyli normalna, zalecana powszechnie ilosc bialka) powoduja pogorszenie skory twarzy. Wobec tego staram sie bazowac na warzywach zielonych. Co do bialka... No coz, takie geny, tego raczej nie zmienie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium