SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Postaw na jedną kartę, ja tak się przełamałem. Pomyślałem sobie:
"Albo tkwię w tym strachu przed tk. tłuszczową nadal, albo nareszcie zobaczę efekty i będę z siebie zadowolony !" Tak zrobiłem i.... Efekty są, a tkanki tłuszczowej nie ma !. Rób tak jak ludzie doświadczeni Ci radzą, a tacy się wypowiadają, źle na tym nie wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Skodzio a nie wydaje Ci sie ze to dziwne ze kiedys jadlem 2500kcal+
a teraz przy 2200kcal mi skacze? Pozatym nie boje sie tkanki tluszczowej, tylko kazdy kto jest na masie kontroluje przyrost wagi i obwodu w pasie i w razie czego zmienia nieco diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
coś musi się dziać z metabolizmem. Poczekaj może się wyrówna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Metabolizmu sie prawie nie da wyrownac. Zobacze za tydzien narazie zostawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
gdzieś czytałem że organizm do zmiany diety przyzwyczaja się dopiero po 2 tygodniach. Może teraz zachodzą zmiany wywołane zmianą diety i organizm się do niej przyzwyczaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli ograniczyłeś jedzenie od ostatniego czasu poprostu stało się jak się stało zwolnił. 2 tyg to taka przyjeta granica.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Czyli teraz mniej kcal potrzebuje? W takim razie dlaczego mi nie pozwalacie zmniejszyc skoro tak skacze?
Jak za tydzien znowu tak duzo skoczy to zmniejszam ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
rób co chcesz, skoro nikogo i tak nie słuchasz...
zaczyna mi to przypominać wypociny nastolatki - o nieee przytyłam pół kg! muszę schudnąć:(

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Jestes glupi i tyle. Ja Ci skacze waga za duzo to normalne ze troche zmniejszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Ty do studenta III roku prawa mówisz że jest głupi?:P
Jedź, najwyżej później będziesz redukował (nie wierzę w to co mówię ! <hahaha>)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium