SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYŃCZE PYTANIA vol. 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Zjadłam dziś 3 łyżki owsa z jogurtem i jagodami, potem ryż brązowy z tuńczykiem i łyżką oliwy z oliwek, a potem... chłodnik litewski z 1 jajkiem, to już w knajpce. Taki chłodnik pewnie ma sporo śmietany? :( Bo nie był taki czerwony jak barszcz, a biało-różowy. Rozumiem, że mam to policzyć jako tł. nasycony i już dziś dać mniej T i W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Chłodnik często jest bielony jogurtem - sama przygotowywałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Właśnie nie, sama bym zrobiła na jogurcie, ale w knajpce nie wiem, jak zrobili.
A coś musiałam zjeść na szybko i jednak zimne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Chłodnik litewski od dawna za mną chodzi musze spróbować jak bede miał czas często są robione na kefirze lub zsiadłym mleku wystarczy wejśc w pierwszy lepszy przepis na lato super sprawa. Dobry wybór.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tym bardziej, że ma to całkiem niezłe wartości, a witamin tyle że głowa boli. Ja dziś taki spałaszowałem ze smakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie róbcie smaka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Jedz, jedz. Nic tak dobrze nie chłodzi właśnie jak chłodnik.
Pytanie mam od razu.
Co sądzicie o systemie węgle na noc, białko na rano.
Ja testuje od kilku dni. I co zauważyłem. Wysypiam się, szybko zasypiam i w ogóle w nocy się nie budzę. A z białkowym to wstawałem z 4 razy na siusiu i cięzko się zasypiało. Oczywiście węgle złożone, ryż brązowy nawet niedogotowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
U mnie takich rarytasów nikt nie robi na upały jedynie trochę ziemniaczków, koperek i kefir/maślanka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Hm, ja też wstaję ze 2 razy na siusiu, zasypiam szybko, ale i b. wcześnie się budzę... i też jem białko na noc.

Aha, to się cieszę z tego chłodnika, myślałam, że może zabielają to masą śmietany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A ja mam pytanie, jak będe jadł węgle na noc, to rano mogę zjeść białko+węgle+tłuszcze, bo taka jajecznica bez pieczywa czy owsianych mnie zmuli.
Martainn
Jeden woli białko drugi węgle na noc, co komu pasuje jak Ci się dobrze śpi itp to czemu nie zostać przy tym. Pan Głuchowski się wypowiadał że na noc je posiłek zbilansowany b+w+t.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Za i przeciw jedzeniu twarogu przed snem.

Następny temat

dieta na mase! s.m.p.a. HELP-SOGI

WHEY premium